Wpisz i kliknij enter

Chemical Brothers w Krakowie – jedziecie?

Niedawno publikowaliśmy pierwsze informacje o nowej płycie Chemical Brothers, a dziś mamy już niusa na temat polskiego koncertu duetu. Bracia będą gwiazdą tegorocznej edycji Coke Live Music Festival. Impreza odbędzie się w dniach 20 – 21 sierpnia 2010, czyli na tydzień przed Tauron Festiwalem Nowa Muzyka w Katowicach. Sceny Coke Live zlokalizowane zostaną na Lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Wśród potwierdzonych jak dotąd gwiazd – oprócz Chemical Brothers – są również Muse, 30 Seconds To Mars i N.E.R.D. Karnety chodzą po 200 PLN (bez pola namiotowego) oraz 220 PLN (z polem). Bilety jednodniowe to wydatek 115 PLN.

Co pokażą Chemiczni?

W naszym serwisie prezentowaliśmy najnowszy kawałek Chemical Brothers, zapowiadający siódmą studyjną płytę duetu – „Further”. Utwór „Escape Velocity” nie spotkał się z Waszym uznaniem. Samą płytę wydawcy określają mianem „najbardziej eksperymentalnej, ale zarazem najbardziej melodyjnej w dorobku grupy”.

Jedziecie na Chemicznych?Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
godzilla
godzilla
11 lat temu

już sie wyrywam, trzymaj mnie pan.

Błażej1983
Błażej1983
11 lat temu

Jedziemy!!! A utworek cakiem mniam mniam, ywasycya w porwnaniu y ostatnimi wyczynami Braci.

shyha
shyha
11 lat temu

Zależy jak klocki w MusicMakerze na potrzeby Further ułożyli.

RasMass
RasMass
11 lat temu

Jedziecie.

Polecamy

3 pytania – Lilli Kane

Lilly Kane, chińska artystka, która dziś wydaje debiutanckie EP w Intruder Alert, odpowiada na nasz tradycyjny zestaw trzech pytań.