Wpisz i kliknij enter

Christian Prommer znów (nareszcie!) wydaje

Pochodzący z Monachium perkusista jazzowy, Dj i producent Christian Prommer przygotował nareszcie drugą część swojego doskonałego projektu „Drumlesson”. Jak brzmią kawałki Garniera i Craiga w jazzowych aranżacjach – przekonajcie się już dziś! Wydany trzy lata temu krążek „Drum Lesson Vol. 1” okazał się wielkim sukcesem. Prommer zaproponował nu-jazzowe, intrygujące interpretacje elektronicznych hitów (np. „Trans-Europa Express”). Wielkie zainteresowanie muzyką Prommera sprawiło, że artysta wyszedł ze studio, skompletował stały koncertowy skład i ruszył w pełną sukcesów trasę.

Dziś wreszcie doczekaliśmy się drugiej części projektu. „Drumlesson Zwei” to kolejne szalone interpretacje – tym razem kawałków Carla Craiga, Laurenta Garniera czy Underground Resistance. Kilku z nich posłuchać możecie już teraz na stronie projektu. Polecam!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Meridian Brothers – wywiad

Udało nam się porozmawiać z Eblisem Álvarezem, liderem kolumbijskiego zespołu Meridian Brothers, o ich niedawno wydanej płycie „¿Dónde Estás María?”.