Wpisz i kliknij enter

Fuck Buttons od jutra, tańsze karnety do jutra!

Już w ten weekend w Warszawie i Katowicach odbędą się kolejne imprezy z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka, podczas których zagra duet Fuck Buttons! A jeśli chcecie kupić karnety na sam Festiwal – zróbcie to jeszcze dziś. Od 1 maja wzrasta cena!

  • 1.05 Warszawa , Powiekszenie
  • 2.05 Katowice, JazzClub Hipnoza

Tańsze karnety – ostatni dzień

30 kwietnia to ostatni dzień obowiązywania niższych cen karnetów na Tauron Festiwal Nowa Muzyka! Wejściówkę na 3 dni kupicie za 120 PLN. Od 1 maja cena wzrasta do 140 PLN. Więcej informacji o biletach na stronie festiwalu. Karnety zamówicie na stronach:

Fuck Buttons

Pośród dzisiejszych gwiazd muzyki elektronicznej, trudno znaleźć bardziej wyrazistych wykonawców niż pochodzący z Bristolu duet Fuck Buttons. Kiedy w 2007 r. pojawiły się pierwsze single i nagrania firmowane tą nazwą, Brytyjczycy momentalnie oszaleli na ich punkcie. Nie minęło zbyt wiele czasu, a Fuck Buttons stali się zespołem zapraszanym przez najważniejszych radiowych DJ-ów i goszczącym na najistotniejszych festiwalach na całym świecie.

Stworzona przez nich niesamowita mieszanka noiseu, industrialu, połamanych rytmów spod znaku Aphex Twina, postrockowych kompozycji i hardcorowego hałasu okazała się jednym z najlepiej przyjętych zjawisk muzycznych w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia.

Dwa opublikowane jak dotąd albumy oraz liczne koncerty w czasie których muzycy wykorzystują najdziwniejsze instrumenty, począwszy od prostych syntezatorów, skończywszy na zabawkach i maszynie do karaoke, bardzo szybko ustaliły pozycję Fuck Buttons, jako tego zespołu, który potrafi przekonać do siebie odbiorców pięknymi melodiami, wokół których powstaje niesamowita ściana dokładnie i precyzyjnie przemyślanego hałasu.

O tym, jak Fuck Buttons wypada na żywo, będzie się można przekonać już pierwszego i drugiego maja, kiedy duet pojawi się w Polsce na dwóch imprezach z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka, przygotowując publiczność na katowicki festiwal nowych brzmień, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Pierwszego dnia zagoszczą w warszawskim Klubie Powiększenie, a później będzie ich można posłuchać w katowickim Jazz Clubie Hipnoza.

Festwial Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w tym roku między 26 a 29 sierpnia w Katowicach. Koncerty będą miały miejsce na terenie KWK Katowice (teren Muzeum Śląskiego), Szybu Wilson i w Teatrze im. Stanisław Wyspiańskiego w Katowicach.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
zombek
zombek
11 lat temu

a Wrocław???

Polecamy