Wpisz i kliknij enter

W Łodzi pada kultura?

Urzędnicy niszczą łódzką kulturę – taki tytuł nosi strona, na której możecie wyrazić sprzeciw niekompetencji włodarzy miasta. Na stronie www.ratujkulture.pl czytamy fragment tekstu Jacka Cieślaka z Rzeczypospolitej: Po konfliktach wokół dyrekcji Teatru Nowego, zatargach związanych z Camerimage i przeniesieniem imprezy z Łodzi, władze tego miasta doprowadziły do upadku sztandarowego Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, który był jednym z najwiekszych atutów w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury.

Prowadzący stronę opublikowali list otwarty, pod którym możecie się podpisać. Zajrzyjcie na www.ratujkulture.plJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
laudia
laudia
14 lat temu

Paradoksalnie więc, im wieksza pustynia obecnie, tym przychylniejszym okiem na (dobre) plany i ich realizacje patrzą jurorzy.

laudia
laudia
14 lat temu

My też mamy swoje hasło: Poznań – Europejska stolica kultury…fizycznej. Gwoli ścislosci tytularnej -i inf pierwszoręcznego pochodzenia – Łodź ma b. duże szanse na tytuł, a oceniany jest jest nie stan obecny, a przedsiewzięcia dopiero planowane do 2016 i później.

sick
sick
14 lat temu

łodz – europejska pustynia kultury 2016

Polecamy