Wpisz i kliknij enter

Parov Stelar w Warszawie

W najbliższy piątek artysta zaprezentuje się wraz z bandem na festiwalu Ursynalia! Parov to prawdziwa ikona nu-jazzu. W niepowtarzalny sposób łączy instrumentalny polot, zakurzone retro brzmienia z klubowym graniem. Coraz śmielej przesuwa się w stronę tych ostatnich, co potwierdził na swym najnowszym, dwupłytowym krążku Coco, wydanym w zeszłym roku.

Jego występ odbędzie się w ramach Ursynaliów – trzydniowego, studenckiego festiwalu organizowanego przez warszawską Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. W 2009 roku Ursynalia zgromadziły ponad 120.000 osób z całej Polski. W tym roku organizatorzy spodziewają się około 150.000 uczestników! W ogłoszonym line upie dominują artyści rockowi, jednak organizatorzy przygotowali atrakcje dla miłośników elektroniki i nowych brzmień – oprócz występu Parova Stelara, będzie namiot klubowy (powierzchnia ok. 1000 m2), gdzie w każdym dniu imprezy zagra inny artysta.

Warsaw Student Festival Ursynalia 2010
28 – 30 maja, Kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166
Ceny biletów: trzydniowy karnet: 30 zł (do 27 maja, od 28 – 40 zł). Wejściówka jednodniowa – 15/20zł.

Więcej szczegółowych informacji na stronie festiwalu: ursynalia.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
murgi
murgi
10 lat temu

;))) heh dopiero zobaczyłem newsa heh rzutem na taśme, chyba się wybiorę. dla stelara przede wszystkim i dla Jelonka, reszta mnie nie interesi 😛 szkoda ze tylko 3 dniowe wejsciowki podobna sa dostepne, a ja w sobote i niedziele nie moge..

laudia
laudia
10 lat temu

Szkoda, ze tylko godzinę zagrają. Ale pamiętając jego max plaża występ z bandem ostatnio, może to być najlepiej zainwestowana piątkowa godzina 🙂

J.Carrasco
J.Carrasco
10 lat temu

No proszę jak warsiawskie studenciaki rozkręcają grube imprezy. Fajnie to wygląda z tym Parovem… I jest Kazik, weteran/kombatant juwenaliów wszelakich!!

Polecamy