Wpisz i kliknij enter

Richie Hawtin okradziony

Jak informuje artysta za pośrednictwem swojego konta na portalu Facebook w piątek z jego hotelowego pokoju został skradziony cenny sprzęt. Mowa dokładniej o iPodzie, dwóch iPadach używanych do występów na żywo oraz o laptopie Apple Macbook Pro 17”. Sprzęt ten stanowił główne narzędzie pracy Richiego podczas jego aktualnej trasy koncertowej jako Plastikman.
Sam zainteresowany wyznaczył już nagrodę w wysokości 2500€ za podanie jakichkolwiek informacji, które doprowadzą do odzyskania sprzętu.

W karierze Hawtina to już drugi przypadek, kiedy pada ofiarą złodziei. Poprzednim razem w listopadzie 2007 roku to jego zmodyfikowany mixer Xone 62 niespodziewanie zmienił właściciela.

Nie wiadomo jeszcze jak całe to zajście wpłynie na resztę trasy koncertowej Plastikmana, która obejmuje również wizytę na festiwalu Audioriver.







Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


14 Komentarzy

  1. No nie zgodze sie z tym ze za 2500 euro mozna kupic caly ten sprzet, sam macbook pro 17 z tego roku kosztuje 2250euro ;]

  2. Po co ludziom gitarę zawracać takimi plotami? Naprawdę uważacie, że użytkowników tego portalu interesują bzdety? Mnie osobiście obraża taki news muzyczny. Okradli kogoś, nooo naaaaajważniejsza informacja tego tygodnia chyba, jjjjeju puknijcie się w w swoje głupie łby. Product placement jak w mordę strzelił, a Wy to tylko powielacie. Redaktorzy wielcy. Nowa muzyka wielka. Ta wiadomość to chyba esencja tego portalu.

  3. tylko ze takie dzialania odbijaja sie na muzyce, poza tym pisal o nich nie tylko ten serwis, ale i wiele zagranicznych (np. RA) a ze jestem leniwy to ograniczylem sie tylko do NM

  4. to co nam pokazujesz niewiele ma wspolnego z sama muzyka, nie wiem czy zauwazyles…?

    poza tym, niezdrowe jest kreowanie sobie opinii o kims na podstawie artylulow jednego serwisu, wiesz?

  5. „Mowa dokładniej o iPodzie, dwóch iPadach używanych do występów na żywo oraz o laptopie Apple Macbook Pro 17”. Sprzęt ten stanowił główne narzędzie pracy Richiego podczas jego aktualnej trasy koncertowej jako Plastikman.” – glowne narzedzie pracy? zenada, pomimo calego szacunku do tego pana i jego wplywu na elektronike, dzis jest tylko karykatura samego siebie…

  6. mało to teraz dzieciaków z ipadami i macbookami po szkołach, to akurat richiemu musieli ukraść :/

  7. 2500 euro to jakieś 3100 dolarów. Za tyle forsy spokojnie mógłby jeszcze raz kupić cały ten skradziony sprzęt. No chyba, że backupów nie miał, i tylko o dane chodzi :->

  8. „Kolegów” z branży jakoś to nie martwi. Za facebookiem:

    Pacou Just Pacou: Hawtins apple crap equipment stolen in paris LOL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy