Wpisz i kliknij enter

Loud & Quiet Tour 2010

Loud & Quiet Tour 2010 to jesienna odpowiedź na chandrę i zapowiedź polskiej (w każdym wymiarze) trasy koncertowej obejmującej występy COOL KIDS OF DEATH, KAMP! oraz AXMusique.

COOL KIDS OF DEATH

Wciąż niepokorni, szukają nowej muzycznej drogi. Po doskonale przyjętym albumie „Afterparty” pracują nad nowym materiałem. Będzie jeszcze więcej elektroniki, dance-punka i mocnych bitów.
www.myspace.com/coolkidsofdeath

KAMP!

Najbardziej oczekiwany debiut płytowy 2010!!!

www.myspace.com/kampmusik

AXMusique

Po Audioriver i Selector Festival – czas na Warszawę!
AXMusique to nietypowy duet producencki. Choć ich brzmienie sugerowałoby raczej wpływ electro z dużą domieszką minimal house’u, to inspiracje muzyków wypływają z zupełnie nieoczywistych fascynacji. Z jednej strony jest to rokendrol wraz z charakterystycznym dla niego zamiłowaniem do energetycznych riffów i porywajacych partii wokalnych. Z drugiej jest to bezkompromisowa miłosc do mocnych i łamanych beatow; od klasycznych struktur nu-breakow po nieprzewidywalne mixy abstract hip-hopow. Ubierając to w hipnotyzujacy puls electro-minimalowy (zarówno w warstwach rytmicznych jak i rejestrach potężnego soundu syntezatorów) dostajemy bardzo energetyczny i bardzo taneczny miks nowej elektroniki z pasja muzyki gitarowej i breakbeatowej. Nieoczwista jest również forma występu duetu, który swój liveact opiera na fuzji wokalisty i dj’a

http://www.myspace.com/axmusique

21.10.2010 – Kraków – Klub Forty Kleparz (CKOD + Kamp!)

22.10.2010 – Warszawa Sen Pszczoły ( CKOD + AXMusique)

23.10.2010 – Katowice – Rondo Sztuki (CKOD + Kamp!)

Informacje o biletach wkrótce!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
noekeller
noekeller
12 lat temu

Squal!!!:D

laudia
laudia
12 lat temu

„Będzie jeszcze więcej elektroniki, dance-punka i mocnych bitów. ” No i git! Wbrew różnym maruderom, ja tam za Afterem przepadam.

Polecamy