Wpisz i kliknij enter

Fabryka Dźwięków Syntetycznych – In The Mix vol. 2: Anthill

W najbliższym wydaniu audycji zostanie zaprezentowany godzinny didżejski set Anthill, w którym usłyszymy subtelną elektronikę skąpaną w klimacie science fiction. Będzie to druga odsłona serii „In The Mix”, w której producenci, didżeje i muzycy prezentują swoje ekskluzywne sety i live acty.

Anthill (Krzysztof Mandrela) – polski producent i didżej. Niedawno skończył komponować utwory dla Sudenes, grupy którą współtworzy wraz z T. Grocholą i przyjaciółmi (http://www.myspace.com/sudenes). Pracuje też z zespołem Green Sky jako wokalista (http://www.myspace.com/greenskybandmusic). W wolnych chwilach gra w krakowskich klubach, ostatnio w Kakadu.

„Chciałem zagrać moich ulubionych wykonawców, takich którzy mieli wpływ na moją muzykę. Jednak ideą miksu było dla mnie zagranie ich w zupełnie nowy sposób lub połączenie kilku z nich w nową kompozycję. Wychowałem się na rzeczach z 4AD oraz na zespołach typu Orbital, Massive Attack czy Radiohead i tego ducha chciałem także w secie zawrzeć, ale nie tylko – jest tam także kilka odnieśień do filmów oraz gatunku S-F, końcowa część setu to ukłon w stronę ambientu oraz improwizacji wokalnych. Generalnie chodziło mi o dobry drive, przestrzeń i podświadomość”.

Maciek Kaczmarski i Wielcy Elektronicy zapraszają. Niedziela 29 sierpnia, godzina 17:00, tylko w Szczecin.FM.

* Radio: 94.4 FM (Szczecin i okolice)
* Internet: Szczecin.FM
* Facebook: http://www.facebook.com/fabryka.dzwiekow.syntetycznychJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy