Wpisz i kliknij enter

Dorian Concept w Katowicach – rozdaliśmy wejściówki

Już 10 grudnia, czyli w najbliższy piątek, w katowickim klubie Flow zagra Dorian Concept, odpowiedzialny za jeden z najciekawszych debiutów ubiegłego roku. Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Kto otrzymał wejściówkę?

Mieliśmy dla Was dwie podwójne wejściówki na imprezę. Nasza maszyna losująca wskazała Piotra Ćwirko-Godyckiego oraz Annę Czerwień. Gratulujemy! 🙂

  • Flow club Katowice, ul. 3 Maja 23/3
  • 10 grudnia, piątek
  • Dorian Concept Live
  • Support: CH DIstrict, An On Bast
  • Bilety: 15 PLN (przedsprzedaż), 20 PLN (w dniu koncertu)

Pomimo tego, że ubiegły rok obfitował w doskonałe debiuty, ukazujące całe spektrum nowych brzmień w muzyce elektronicznej, palma pierwszeństwa należy się bez najmniejszych wątpliwości Oliverowi Jonsonowi, ukrywającemu się pod pseudonimem Dorian Concept. To właśnie jego album, zatytułowany When Planets Explode, pomimo zaledwie trzydziestominutowej objętości, okazał się tą płytą, która wzbudziła powszechny zachwyt zarówno krytyki, jak i odbiorców, a singiel Trilingual Dance Sexperience stał się jednym z największych klubowych przebojów.

Sięgając po instrumentalny hip-hop, młody Austriak wtłoczył go w rozwiązania znane z zupełnie innych gatunków, łącząc go z IDMową energią, synthpopowym chłodem, funkującymi basami i daft punkowskim tanecznym szaleństwem, tworząc album, który wielu krytyków uznało, za pierwszego reprezentanta muzyki XXI-wieku, takiej, jakiej nie grano jeszcze nigdy wcześniej.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy