Wpisz i kliknij enter

Już w maju kolejne Wro!

Powoli zbliża się kolejna edycja Międzynarodowego Biennale Sztuki Mediów WRO – jednej z najciekawszych imprez promujących sztukę tworzoną za pomocą nowych mediów. Organizatorzy już teraz zapraszają twórców do nadsyłania swoich prac. Podczas Biennale nie zabraknie również wyjątkowych wydarzeń muzycznych. – Od założenia w 1989 roku, Biennale Sztuki Mediów WRO prezentuje sztukę tworzoną nowymi medialnymi środkami kreacji i komunikacji – piszą organizatorzy. – 14 edycja Biennale WRO, która rozpocznie się 10 maja 2011 roku, poświęcona jest tematowi Alternative Now akcentującemu rolę indywidualnych postaw i strategii artystycznych odcinających się od mechanizmów instytucjonalnego świata sztuki i standaryzacji jego oczekiwań.

Startuje konkurs

Aby wziąć udział w tegorocznym konkursie, wystarczy wejść na stronę wro2011.wrocenter.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz zgłoszeniowy oraz regulamin imprezy. W tym miejscu również organizatorzy publikować będą bieżące informacje na temat programu tegorocznych Biennale. Czekamy z niecierpliwością!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Meridian Brothers – wywiad

Udało nam się porozmawiać z Eblisem Álvarezem, liderem kolumbijskiego zespołu Meridian Brothers, o ich niedawno wydanej płycie „¿Dónde Estás María?”.