Wpisz i kliknij enter

L.U.C rusza w trasę

Łukasz Rostkowski zdecydował się zaprezentować na żywo swój ostatni projekt wokalny – album PyyKyCyKyTyPff. Przez długi czas nie było wiadomo, czy uda się artyście zrealizować pomysł wykonania koncertowo materiału z płyty – czyli stworzyć na żywo show, w którym wszystkie dźwięki zapętlane będą wyłącznie za pomocą jego głosu tworząc tak bogate spektrum dźwiękowe jak na albumie.

Choć znane są na świecie tego typu projekty (Exile, Dub FX), wszyscy używamy podobnych urządzeń to jednak każdy z nas opracowuje swój patent na live act. Każdy z nas stara się wypracować jakąś kolejną jakość i styl – mówi L.U.C. Oprócz nauki śpiewu musiałem przebrnąć przez ogromną plątaninę kabli, wtyczek i połączeń. Po całym dniu pływania po mixerze od możliwości wejść i wyjść czasem już mózg wywijał mi się na lewą stronę jak zdejmowana pianka surfingowa. Ale chyba się udało – dodaje artysta.


Po kilku miesiącach przygotowań wokalnych i paru tygodniach prób sprzętowych L.U.C przy wsparciu firmy KORG Polska opracował skomplikowane połączenia wielu urządzeń i tak oto już w marcu będą miały miejsce 2 występy.

23 Marzec – Wrocław, Klub Eter

24 Marzec – Kraków, Klub Rotunda

W kwietniu zaś rusza multimedialna trasa koncertowa, na której wokalne wyczyny L.U.C splecione zostaną z multimedialną oprawą przygotowaną specjalnie na tę okazję przez grupy KINEZA oraz VISUAL SUPPORT.

Bilety można nabyć na www.ticketpro.pl

Więcej informacji na temat kolejnych koncertów już wkrótce na www.eluce.pl/

Recenzja płyty PyyKyCyKyTyPffJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
lumine
lumine
13 lat temu

jebie mnie to

Polecamy