Wpisz i kliknij enter

Chasing Voices

Pogoń za echami muzyki Demdike Stare i spuścizną Torstena Profrocka w atmosferze nieśmiertelnych idei oficyny Skull Disco.
Tak naprawdę to nie wiadomo o tym projekcie zbyt wiele. Krąży w sieci plotka, że za inicjatywą stoi grupa anonimowych producentów z Brooklynu, ale nie są to niestety informacje sprawdzone. Co nieco można wywnioskować z oficjalnego stanowiska wytwórni Slow To Speak, która zdecydowała się patronować „Ex Nihilo Nihil Fit” czyli drugiemu wydawnictwu Chasing Voices.

„Za tym projektem nie ukrywa się żaden artysta, ani wyświęcony geniusz”

Zaczęło się od Acidbathory, czyli 11-minutowej, bezkompromisowej historii na temat kolizji dark ambientu z techno. Miarowo pulsujące i wwiercające się w uszy zgrzyty hipnotyzujące jak mantra. Cymes


Drugie wydawnictwo w dyskografii Chasing Voices, o którym wspomniałem na wstępie to krok dalej, który jeszcze intensywniej nakręca spiralę oczekiwań. „Ex Nihilo Nihil Fit” charakteryzuje zręczna manipulacja teksturami, pozwalająca dostrzegać coraz to nowe tkanki amorficznych, kłujących dźwięków, których źródło pozostanie dla mnie wieczną tajemnicą. Czekam na więcej i to najlepiej pod producenckim okiem ludzi z Honest Jons.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Huku
Huku
13 lat temu

Dawno już nie słyszałem nic tak „świeżego” !

HisName44
HisName44
13 lat temu

Bardzo, Bardzo Dobre

Polecamy