Wpisz i kliknij enter

Coraz bliżej do koncertu Bonobo Live Band we Wrocławiu

Bonobo, mistrz nastrojowego nowego jazzu/downtempo i autor znakomicie przyjętej płyty “Black Sands”, w kwietniu zagra we Wrocławiu z zespołem w 7-osobowym składzie Bonobo Live Band zaprezentuje się w Polsce w ramach swojego europejskiego tournee.

Wrocławski koncert odbędzie się 9 kwietnia w klubie Eter w ramach cyklu „ wROCKfest.pl prezentuje” i będzie po Poznaniu i Warszawie trzecim i ostatnim z koncertów zaplanowanych w ramach polskiej minitrasy Simona Greena i jego zespołu.

Simon Green aka Bonobo, brytyjski producent, kompozytor i DJ, swoją karierę muzyczną rozpoczął w roku 2000. Jego nowatorski styl szybko zyskał uznanie mediów i słuchaczy, co przypieczętowała współpraca Greena z kultową londyńską wytwórnią Ninja Tune, z którą artysta związany jest do dziś.

Wydany w 2010 roku czwarty już album Bonobo potwierdził jego niekwestionowaną pozycję lidera w lidze podszytego soulem i jazzem downtempo. Kompozycyjny talent tego artysty, jego aranżacyjny smak i swoboda w operowaniu paletą dźwiękowych barw nigdy wcześniej nie zachwycały w równym stopniu co właśnie na “Black Sands”! Gościnnie na płycie udziela się znakomita wokalistka Andreya Triana, zestawienie tych osobowości stworzyło zupełnie nową jakość na polu tanecznego soulu!

Bonobo – Eyes Down – Dir Steve Glashier 2010 from Steve Glashier on Vimeo.

wROCKfest.pl prezentuje:

BONOBO Live Band

9.04.11 godz.19.00
Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19
Ceny biletów:
90 zł – pierwsze 300 szt., 105 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

kup bilet online: biletin.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Pop Ambient 21 Years Mix

Z okazji Nowego Roku wytwórnia Kompakt opublikowała wyjątkowy miks. Można go posłuchać na naszej stronie.