Wpisz i kliknij enter

Aphex Twin ponownie w Krakowie

W finałowym koncercie tegorocznego festiwalu Sacrum Profanum wystąpi Aphex Twin, Adrian Utley z Portishead i Leszek Mozdżer. Artyści spotkają się na jednej scenie ze Steve`em Reichem i przedstawia nowe interpretacje takich utworów, jak „Come Out”, „Different Trains”, „Pendulum Music”, „Electric Guitar Phase” czy „Piano Phase”.

Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny Festiwalu: „Niebawem ujawnimy kolejne – nie mniej gorące – nazwiska artystów, którzy wezmą udział w tym unikalnym przedsięwzięciu. Widzimy się w Krakowie 17 września”.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hemorrhage
Hemorrhage
10 lat temu

Ostatni występ AFXa w KRK zaliczam do moich najlepszych koncertów na jakich byłem. Trafiłem na dzień 2gi i nie żałuję – live na maxa różnorodny od ambientu aż po hardcore/noize, do tego niesamowite miejsce wspaniałe nagłośnienie i mistrzowskie vizuale. Ale polaczki zawsze muszą ponarzekać.

Aes
Aes
10 lat temu

Co do koncertu Ryśka 2 lata temu, to przede wszystkim za długo i zbyt monotonnie. Mimo wszystko niezapomniane przeżycie i nie żałuję. 🙂

Hedfunk
Hedfunk
10 lat temu

Mnie tam się podobało. Tylko za dużo fekalii było 😉

Stalkyer
Stalkyer
10 lat temu

Rysiek, tylko po co? żeby tzw. „znafcy” mieli kolejny powód do narzekań? 2 lata temu dał świetny występ na Kombinacie – a większość i tak biadoliła ze zawiódł, ze słaby set, że za szybko, za wolno, za głośno, za cicho, za gorąco za zimno…

Polecamy