Wpisz i kliknij enter

Darmowa muzyka od DJ Vadima

Z okazji występu podczas tegorocznej odsłony festiwalu Glastonbury w ubiegłą sobotę, DJ Vadim przygotował dla swoich fanów nie lada gratkę – zbiór nagrań, które udostępnił bezpłatnie. Ta chodząca instytucja brytyjskiej sceny hip hop i trip hop, przygotowała zbiór kompozycji pochodzące z jej czterech albumów. I tak w tej darmowej paczce można znaleźć kompozycje z “Heads Aint Ready” oraz “USSR Life from the other side” – longplayów nagranych przez Peare’a dla wytwórni Ninja Tune (której z czasem stał się filarem). To w tych wydawnictwach ujawnił on twarz producenta stawiającego na mroczny, instrumentalny hip hop.
Jednakże DJ Vadim to także historia One Self – soul-hiphopowego zespołu, który stworzył razem z Yarah Bravo i Blu Rum 13. Z ich jedynego (wydanego w 2005 roku nakładem Ninja Tune) albumu “Children of Possibility” pochodzą dwa nagrania (“Fear The Labour” i “Hollow Human Beings”), które znalazły się w tym darmowym zestawie.
Zamykają go dwie kompozycje The Electric – najnowszego zespołu DJ Vadima oscylującego wokół brzmień nu soul i funk. Na dwa utwory z ich debiutanckiego albumu “Life is Moving” (“Let’s Celebrate” i dubstepowa przeróbka “Toot Toot”) można również natrafić w tym darmowym zestawie.Ten darmowy zestaw można ściągnąć tutaj.

Samego DJ Vadima będzie można usłyszeć w tym roku na żywo w Polsce. W lipcu wraz z zespołem The Electric będzie gościem 4. edycji festiwalu “Boogie Brain” w Szczecinie.

Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy