Wpisz i kliknij enter

Davit Tibet, Fennesz na Avant Art Festival

[wide][/wide]

Letni sezon festiwalowy w pełni – może jednak warto zacząć myśleć o jesieni. Tym bardziej, żę tegoroczna szykuje się wyjątkowo ciekawie. Zobaczcie plan wrocławskiego Avant Art Festival.

Impreza odbędzie się między 20 września a 8 października. Hasłem przewodnim imprezy będzie w tym roku Szwajcaria. Podczas festiwalu wystąpi m.in. David Tibet (Current 93) z nowym projektem ZU93. Będzie to jednocześnie pierwsza tak bogata w Polsce prezentacja szwajcarskiej sztuki awangardowej.

We Wrocławiu zagra też słynny zespół The Bug oraz francuski DAT Politics i polski skład 2g. Oprócz tańca, koncertów i instalacji odbędzie się projekcja Film Ist. A Girl and a Gun z muzyką na żywo w wykonaniu m.in. Christiana Fennesza.

A to tylko wybrani artyści, których zobaczymy we Wrocławiu. Więcej informacji przeczytacie na stronie www.avantart.pl, zajrzyjcie również na Facebooka – www.facebook.com/AvantArtFestival

– Chcemy zaskakiwać i dziwić, stawiać widza w opozycji do utartych schematów i klasycznego podejścia do sztuki. Można powiedzieć, że tradycją staje się tu odrzucenie tradycji, kanonem – łamanie kanonów, a konwencją – niekonwencjonalność. Stawiamy na różnorodność, wielogatunkowość i jesteśmy otwarci na wszystko, co oryginalne – mówi Kostas Georgakopulos, dyrektor Avant Art Festival.

Na Nowamuzyka.pl regularnie zachęcać Was będziemy do udziału w tej imprezie.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy