Wpisz i kliknij enter

Miks do załadowania – Access To Arasaka

Na rozpoczynający się właśnie weekend proponujemy „Re:Pose”, czyli ekskluzywny set Access To Arasaka dla portalu Headphone Commute.

Pod kryptonimem Access To Arasaka (zapożyczonym z karcianej gry cyberpunkowej „Netrunner”) ukrywa się Rob Lioy. W swoim dorobku ma trzy longplaye i pół tuzina epek dla wytwórni Illphabetik, Spectraliquid i Tympanik Audio. ATA specjalizuje się w futurystycznej muzyce idm podszytej ambientową głębią.

Miks przygotowany przez ATA specjalnie dla Headphone Commute sam artysta określił w następujący sposób: „Są takie chwile, kiedy człowiek odczuwa klaustrofobię we własnej skórze, kiedy świat wydaje się zbyt duży, kiedy droga do przyszłości zdaje się być zbyt skomplikowana. Są chwile, kiedy trzeba się skupić, popaść w zadumę, kiedy chce się wyjść poza sumę wszystkich rzeczy. Ten set to kolekcja piosenek, które działają na mnie w dokładnie taki sposób. Ten set służy do uciszenia hiperaktywnego procesu myślenia, zamknięcia oczu i dryfowania, a ostatecznie – do całkowitego resetu samego siebie”.

Jeśli macie ochotę na godzinę zupełnie legalnego odlotu, „Re:Pose” to idealne rozwiązanie. Odsłuch poniżej, natomiast darmowy download i playlista w tym miejscu.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cirque
Cirque
10 lat temu
stachman
stachman
10 lat temu

Probowalem sie z jakas plyta ATA, po rekomendacji tu znalezionej, ale jakos nie zaklikalo… Ten secik natomiast palce lizac

Elkoza
Elkoza
10 lat temu

ATA mistrz! Dzięki 😉

Polecamy