Wpisz i kliknij enter

Akcja wydawnicza Cowshed Records

[wide][/wide]

Po dużym sukcesie „Side Effects”, Cowshed Records rusza z akcją wydawniczą „Dark Side Of Pop” – drugiej kompilacji witch house’owej. Planowana premiera albumu to początek lutego 2012.

Tworzysz muzykę eksperymentalną? A może masz znajomych, którzy się tym zajmują? Label Cowshed Record zaprasza do wzięcia udziału w drugiej części projektu „Side Effects”. CR poszukuje artystów poruszających się w takich gatunkach jak psychedelic pop, doom pop, synth pop i pokrewnych, jak i producentów muzyki elektronicznej i elektroniczno-akustycznej/wokalnej w stylistyce dark. Wspólny mianownik składanki to mrok. Deadline mija 31 grudnia. Dokładniejsze informacje uzyskacie wysyłając wiadomość na adres cowshedrecs@gmail.com.

[embeded: src=”http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http://api.soundcloud.com/tracks/25278666″ height=”81″ width=”100%” type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always”]

Baza informacyjna:

WWW:

cowshedrecs.blogspot.com

Side Effects vol. 1:

cowshedrecords.bandcamp.com

Facebook:

facebook.com/CowshedRecords

Witch House Poland:

facebook.com/WitchHousePolandJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

MIN t

Wokalistka, producentka i dyplomowana songwiterka. MIN t, czyli Martyna Kubicz, rozmawia z nami m.in. o swoim najnowszym teledysku, życiu w Berlinie i artystach którzy ją inspirują.