Wpisz i kliknij enter

Znamy gwiazdę pierwszego Before Tauron 2012!

[wide][/wide]
Znamy dokładną datę przyszłorocznej edycji Tauron Festiwalu Nowa Muzyka. Znamy też gwiazdę pierwszego oficjalnego Before – w Katowicach w lutym wystąpi The Cinematic Orchestra!

Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2012 odbędzie się w dniach 23 – 26 sierpnia na terenie Muzeum Śląskiego w Katowicach. Jedna ze scen festiwalowych w całości poświęcona będzie uznanym gwiazdom sceny nowobrzmieniowej – artystom, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu lat całkowicie zmienili oblicze muzyki na pograniczu jazzu i elektronicznej awangardy.

Przedsmak już 19 lutego, kiedy to w katowickim Szybie Wilson – miejscu, gdzie odbywała się pierwsza edycja festiwalu Nowa Muzyka oraz koncerty takich sław jak Autechre czy Crystal Castles – pojawi się prawdziwa legenda nu-jazzu, twórca, który razem ze swoim zespołem stworzył całkowicie nowy nurt muzyczny – James Swinscoe oraz jego The Cinematic Orchestra.

Jak piszą organizatorzy Tauron Festiwalu: – Spróbujcie sobie wyobrazić, kto jeszcze zagości na naszych scenach, skoro zaczynamy od samej The Cinematic Orchestra!

Bilety:

[list]

  • 80 zł – do 31.12 (ograniczona pula biletow)
  • 100 zł – do 18.12
  • 120 zł – w dniu koncertu

[/list]

Do nabycia:

[list]

[/list]

Więcej informacji na: www.festiwalnowamuzyka.plJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy