Wpisz i kliknij enter

Bonobo dwa razy w ramach Before Tauron Nowa Muzyka 2012

Simon Green ponownie zawita do Polski. Tym razem nasz ulubieniec zagra swoje sety w Poznaniu i w Warszawie, w ramach rozgrzewki przed kolejną edycją Tauron Festiwalu. Sprawdźcie szczegóły!

Zacznie się 10 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny, gdzie od 20:00 będziecie mogli bawić się przy dźwiękach tworzonych przez jeden z najciekawszych polskich zespołów jazzowych – Wojciech Mazolewski Quintet.

Tuż po nich scenę opanuje utalentowany duet z Cardiff – Man Without Country, których zeszłoroczna, debiutancka płyta Foe zdobyła sporą rzeszę zwolenników, przyciągając z jednej strony fanów depresyjnych kompozycji My Bloody Valentine, z drugiej zaś tych, którzy uwielbiają głębokie, syntezatorowe brzmienia.

Finał wieczoru będzie należał natomiast niepodzielnie do Simona Greena, znanego jako Bonobo. Artysta legendarnej wytwórni Ninja Tune, od samego początku jest związany z Festiwalem Tauron Nowa Muzyka, a olbrzymia popularność jaką cieszy się wśród polskiej publiczności to zasługa zarówno rewelacyjnych koncertów z całym zespołem, jak i mistrzowskich DJ-skich setów, którymi potwierdza olbrzymi talent stojący za jego wszystkimi nagraniami.

Co ważniejsze dla wszystkich, którzy nie mogą dotrzeć tego dnia do Warszawy, nie będzie to jedyny występ Bonobo w Polsce. Już dzień później – 11 lutego – odbędzie się kolejna odsłona Before Tauron Nowa Muzyka, tym razem w poznańskim klubie Eskulap, gdzie Simon Green pojawi się o godzinie 20:00.

Fabryka Trzciny
[list]

  • 10.02.2012 / godz.20.00
  • Bonobo dj set
  • Man Without Country ( UK)
  • Wojtek Mazolewski Quintet ( PL)
  • Bilety do nabycia: Ticketpro.pl, Ticketportal
  • 60 zł w przedsprzedaży
  • 70 zł w dniu imprezy

[/list]

Eskulap
[list]

  • 11.02.2012 / godz.20.00
  • Bonobo dj set
  • Bilety: 35 zł w przedszprzedaży 45 zł w dniu imprezy

[/list]
Więcej informacji znajdziecie na www.festiwalnowamuzyka.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Philomena
9 lat temu

thanks for adding my video to your article.

jman
jman
9 lat temu

Czytelnicy czuwają jak zwykle.

killia
killia
9 lat temu
Reply to  jman

tylko się cieszyć ;P

Heliosphaner
Heliosphaner
9 lat temu

Bonobo powinien też pojawić się na samym festiwalu i w przyszłym roku też, no i może za 2 lata. Należy nie zapominać o następnych „biforach” i „afterach”. A na festiwal poza nim zaprosić tych, którzy już byli. Lubię ten festiwal, ale więcej świeżości!

flux
flux
9 lat temu

Odgrzewane kotlety, podobnie jak z The Cinematic Orchestra. Mam nadzieję, że to nie oznacza podobnego kierunku przy samym festiwalu w 2012…

obonoB
obonoB
9 lat temu

Z całą sympatią do Simona, pokazuje to, że ludzie związani z tym portalem i niestety festiwalem przestają ogarniać co się dzieje obecnie w muzyce. Nie lepiej jakiś techno secik, Paweł Gzyl approval?

Polecamy