Wpisz i kliknij enter

Maciek Frett z Job Karmy podsumowuje rok

Kolejny artysta rekomenduje czytelnikom Nowejmuzyki ulubione płyty AD 2011. Tym razem to Maciek Frett z Job Karmy. To zestawienie Was zaskoczy!

Maciek od lat promuje i tworzy polską scenę industrial. Jest współodpowiedzialny nie tylko za działalność Job Karmy, ale również za organizację jednego z najważniejszych festiwali industrialnych w tej części Europy – Wrocław Industrial Festival. Ostatnia – dziesiąta już – edycja odbyła się w listopadzie. Zobaczcie, jakie płyty poleca Maciek.

Martial Canterel – „You Today”

Oldschoolowa analogowa elektronika, minimal wave?synth pop? Nieważne – sprawia, że całe ciało czuje się z rana lepiej.

In The Nursery – „Blind Sound”

Najlepsza płyta w 30-letniej karierze Anglików. Mieliśmy przyjemność supportować ITN podczas premierowej prezentacji tego materiału live w Sheffield, dwa słowa oddają odczucia: Potęga i Moc!

Matt Howden – „Robot World”

Muzyka do filmu, ulotna ale zarazem wciągająca, mroczna jednak z dużą dozą specyficznego północnego światła, stoi za nią producent muzyczny i wirtuoz skrzypiec znany szerzej pod nazwą – SIEBEN.

Bad Sector – „Chronoland”

Zadumana elektronika, metafizyczny space ambient, dźwiękowe matematycznie dopracowane struktury. Massimo Magrini nie zawodzi nigdy!

La Nomenklatur – „World at War”

Dźwiękowe gradobicie, anihilacja i w końcu oczyszczenie… po każdorazowym wysłuchaniu cisza ma całkiem świeży smak.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maszena
Maszena
12 lat temu

Szkoda że Maciek nie ma nic dopowiedzenie o polskich zespołach … : /

f242
f242
12 lat temu
Reply to  Maszena

Maciek ogólnie ma małe pojęcie o muzyce :))

Polecamy