Wpisz i kliknij enter

Konkurs świąteczny z Few Quiet People

[wide][/wide]Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, NowaMuzyka.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są najnowsze albumy prosto z labelu Few Quiet People.

FQP zwraca się ku analogowym brzmieniom. Mamy dla Was dwa albumy, które dla koneserów starych rozwiązań muzycznych mogą być niezłym kąskiem i fajnym prezentem pod choinkę.

1) Keel Keathley – Ti Morf Raf

Keel Keathley to projekt Macieja Nejmana, współzałożyciela Few Quiet People, poruszający się na obszarze minimal-ambient. „Ti Morf Raf” to album stworzony od podstaw przy użyciu lampowych magnetofonów szpulowych. Płyta ukazała się w ściśle limitowanym nakładzie – 50 egz.

2) W VON – The Great Ocean

W VON to muzyk pochodzący z Londynu, jego muzykę można określić jako połączenie akustycznego drone z elementami glitchu oraz muzyki orientalnej. Do realizacji „The Great Ocean”, W VON użył takich instrumentów jak akordeon, autoharfa czy mandolina.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać płytę, wystarczy wypełnić zadanie konkursowe i nadesłać prawidłową odpowiedź na adres e-mail sebastian.gabryel@gmail.com

Zadanie konkursowe: Podaj przynajmniej trzy firmy produkujące magnetofony szpulowe.

Wśród wszystkich, którzy nadeślą e-mail z poprawnie wypełnionym zadaniem, zostaną wylosowane płyty. Konkurs potrwa do 21 grudnia, do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone późnym wieczorem 22 grudnia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy