Wpisz i kliknij enter

Życzenia, prezent i plebiscyt

Cała ekipa serwisu Nowamuzyka.pl życzy Wam rewelacyjnych Świąt i wielu wspaniałych muzycznych niespodzianek AD 2012! Przypominamy też o naszym plebiscycie na najlepszy album roku 2011. Trwa głosowanie!

Podsumowania i konkurs

Nasze plany na koniec roku: przeczytacie na NM kolejne podsumowania – zarówno zaproszonych artystów, jak i autorów serwisu. Opublikowane dotychczas zestawienia przeczytacie na specjalnej podstronie.

Zachęcamy Was również do głosowania w naszym corocznym plebiscycie na Płytę Roku według czytelników Nowamuzyka.pl – swoje typy wpisywać możecie na naszym forum do końca roku. Do dzieła!

Prezent od The Weeknd

Tymczasem Abel Tesfaye, znany jako The Weeknd, opublikował na swojej stronie kolejny mixtape do pobrania. Przypomnijmy, że ten 21-letni kanadyjczyk to jedno z objawień roku 2011. Jego pierwszy, opublikowany w marcu materiał – „House of Balloons” – dziś pretenduje do miana jednej z najlepszych produkcji tego roku. Najnowsza propozycja nosi tytuł „Echoes of Silence” – miłego odsłuchu!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy