Wpisz i kliknij enter

Lamb x 3! – konkurs

Mistrzowie lirycznego trip-hopu zagrają na początku lutego trzy koncerty – we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Po świetnie przyjętych zeszłorocznych koncertach – na festiwalu Tauron Nowa Muzyka i Free Formie – legendarny duet ponownie wystąpi w Polsce. Trzykrotnie będzie można podejrzeć w akcji romantyczną twarz muzyki elektronicznej, którą tworzy czarująca swoim głosem Lou Rhodes i Andy Barlow, zawiadujący instrumentami i elektroniką, z ambientowymi i trip-hopowo jazzowymi odcieniami.

Na swoim koncie mają 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Lullaby, Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, by twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Jednak na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej. W ramach trasy w 2009 zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał pamiętny koncert w warszawskim Palladium. Sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad swoim piątym albumem. W tym roku ukazał się nowy krążek pt. 5, i to właśnie jego zaprezentują podczas trasy w lutym.

http://www.youtube.com/watch?v=EHV5o8bqK3w

[list]

  • Warszawa, Palladium
  • 7 luty 2012

  • Kraków, Klub Studio
  • 8 luty 2012

  • Wrocław, Klub Eter
  • 9 luty 2012

[/list]

Dla czytelników nowamuzyka.pl przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia – jedno na koncert w Krakowie i jedno na stołeczny występ. Aby je zdobyć, wyślijcie mail pod adres: patryk.zalasinski@gmail.com, do wtorku, 20:00, z krótkim opisem ulubionego utworu duetu, podając swój adres korespondencyjny i miasto w którym chcecie zobaczyć Lamb. Wśród autorów najciekawszych wypowiedzi rozlosujemy bilety. Do dzieła!

http://www.youtube.com/watch?v=v8EPiQcFZIU&feature=fvwrelJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
11 lat temu

A czy są może wyniki konkursu biletowego, hm? 🙂 Pozdrawiam, A.

Polecamy