Wpisz i kliknij enter

Znamy półfinalistów konkursu „Zrób Głośniej! na Electronic Beats”

Spośród 60 zgłoszonych do konkursu wykonawców redakcja T-Mobile Music wybrała najlepszą dwudziestkę. Powalczy ona o nagrodę główną – występ na festiwalu Electronic Beats z takimi gwiazdami jak James Blake, Squarepusher i Digitalism. Szansę na udział w tym wydarzeniu mają: 2DirtyHand5, Almost Married, All Sounds Allowed, Apacze z Wolnej Voli, Audiomanufacture, Bubble Chamber, CueFX, Das Moon, Diana Levi, Fireinthehole, Games People Play, IdiotHead, Lody, Medialookmusic, Medulla, Mentalnych Narzędzi, Mikro Orchestra, Out Of Tune, Rara Avis i WWN.

Finalistów plebiscytu wybiorą internauci w głosowaniu, które potrwa do 25 marca. Każdy użytkownik ma prawo oddać głos na dowolną ilość utworów biorących w konkursie. Na dany utwór można jednak głosować tylko raz. Cztery propozycje najwyżej ocenione przez użytkowników portalu zapewniają artystom udział w  klubowych przesłuchaniach w Warszawie. Organizator zastrzegł sobie prawo do wręczenia dwóch dodatkowych zaproszeń. Na użytkowników portalu głosujących w konkursie czeka 20 podwójnych zaproszeń na Electronic Beats Festival.

Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats to marka doskonale już znana fanom dobrej muzyki na całym kontynencie. Od jego startu odbyło się już 200 imprez, w których uczestniczyło ponad 300 tysięcy fanów. Druga polska edycja festiwalu Electronic Beats odbędzie się 28 kwietnia w Gdańsku, w Centrum Stocznia Gdańska. Wystąpią James Blake, Digitalism, Squarepusher, Jazzanova feat. Paul Randolph i Dillon. Bilety do nabycia w sieci Ticketpro oraz wybranych punktach sprzedaży – sieć Empik oraz sklepy Saturn i Media Markt –  w cenie 50 zł (do 31 marca) i 60 zł (do 27 kwietnia). W dniu koncertu: 70 złotych. Dla klientów T-Mobile specjalna cena promocyjna!

 Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy