Wpisz i kliknij enter

Mroczne techno z Włoch

Po imprezie w towarzystwie chłopaków z Dadub, kolektyw Analogen zaprasza 25 maja do Poznania kolejnego uznanego włoskiego producenta – Dino Sabatini – wydającego w wytwórniach takich jak Prologue Music, Stroboscopic Artefacts czy Sonic Groove.

Dino Sabatini uznawany jest za prekursora włoskiej sceny mrocznego techno i współprcauje z takimi wytwórniami, jak Prologue Music, Stroboscopic Artefacts, Dozzy Records czy Electronica Romana. Współtworzony przezeń duet Modern Heads zasłynął z nagrań, które poprzez swoją nowatorskość wniosły świeży powiew do kostniejącego gatunku. Jego solowe produkcje polegają na ciągłym poszukiwaniu nowych przestrzeni i granic rytmu, wsparte są hipnotycznymi sekwencjami oraz harmonicznymi zwrotami akcji. Sabatini prowadzi również własny label Outis, który został doceniony przez wszystkich fanów jego unikalnego brzmienia. Dino regularnie grywa w berlińskich klubach Berghain, Tresor, Panorama Bar czy Suicide Circus.Współpracował choćby z modnym ostatnio Donato Dozzy`m.

Na głównej scenie wraz z Dino zagrają bombardierzy reprezentujący kolektyw Analogen – Sin, duet Least Expected (Michał Krych & Bkidz) oraz Mungo w formacji Chill In & Out. Smoke room należeć będzie tej nocy do duetu District East 7:11 (Boro Young & Larp) z londyńskiego projektu Freak Art Show, których wesprze Scanate z formacji Killout.net. Bar opanuję letnie dźwięki jungle/d`n`b, serwowane przez Switcha, Moja i Pigułe oraz gości.

GDZIE: 8 BITÓW UL. GARBARY 72 POZNAŃ
KIEDY: 25.05.2012
START: 22:00
WJAZD: 15/20PLNJest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy