Wpisz i kliknij enter

Jessie Ware na dwóch koncertach w Polsce

Jessie Ware, muzyczne objawienie 2012 roku i artystka nazywana „nową Sade”, po raz pierwszy na koncertach klubowych w Polsce.

Brytyjka wystąpi 16 listopada w Warszawie w klubie 1500m2 i dzień później w SQ Klub w Poznaniu. Młoda wokalistka w ostatnich miesiącach wyrosła na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamie’go Woona.

Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album Ware: „Running”, „110%” oraz „Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’n’B i muzyki tanecznej. Okazało się, że Jessie pisze fantastyczne popowe piosenki, które pozwalają upatrywać w niej niezwykle utalentowaną następczynię Sade.

Wspólnie nagrane piosenki z płyty „SBTRKT” zaowocowały lawiną kolejnych propozycji ze strony najmodniejszych producentów muzyki klubowej. Jessie postanowiła jednak skupić się na pracy nad swym autorskim albumem „Devotion”. Krążek, którego premiera zapowiadana jest na 20 sierpnia z pewnością potwierdzi unikalny talent Jessie do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

To jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów 2012 roku. Tym bardziej cieszy, że Jessie Ware zaprezentuje ten materiał na koncertach w Warszawie i Poznaniu. Informacje o biletach już wkrótce.

Organizator – 5am Independent ArtistsJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

W obronie samego siebie – rozmowa z MONOH

Szwajcarski muzyk Roger Odermatt (aka MONOH) łączy na swojej debiutanckiej EP-ce brzmienie indyjskiego sitaru z elektroniką. Pytamy go o kulisy powstawania tego materiału, a także jak