Wpisz i kliknij enter

Golden Vision – Warzenie Muzy

GOLDEN VISION – WARZENIE MUZY
Tym razem spotykamy się w Browarze Obywatelskim w Tychach.
Potężną przestrzeń budynku dawnej słodowni wypełnią brzmienia przygotowane przez legendy polskiej sceny klubowej.
Mistrzowie ceremonii:
I PIĘTRO – Wood Stage
Reprezentanci Grodu Kraka:
MK FEVER
GRETZKY
MIKE BASE
Śląscy Hajerzy
CUEFX
http://cuefx.bandcamp.com/

KICÓ MDFK
PARTER – Echo Stage
LIQUIDLEGS
OCCID
SYBERIAN
ROBOTY NA WYSOKOŚCI
http://robotynawysokosci.bandcamp.com/
ARRM
WĘGIELHOARFROST
HUN

Obszar aranżowany przez artystów: instalacje, video, malarstwo, grafika, visual hardcore
Vj’s
WSTĘP: 15 PLN
START: 21:00
ADRES:
Browar Obywatelski
Ul. Browarowa 7
Tychy
DOJAZD:
Browar znajduje się 5 min od dworca PKP Tychy

Info o artystach:
MK FEVER – Legenda polskiej sceny klubowej.
Zaczynał pod koniec lat 80. zainspirowany stylem rave/breakbeat, później jako pierwszy w Polsce promował muzykę jungle/drum’n’bass oraz 2step/garage. Występował m.in. z: Goldie, LTJ Bukem, Adam F, UK Apachi, Ez Rollers, Artful Dodger i wieloma innymi dj/wykonawcami. Poza działalnością dj’ską zajmuje się również produkcją (wspólnie z dj’em DOKURO); remixy m.in.
dla: Kaliber44, Matt Kowalski, Axe Soundsystem oraz udział w produkcji płyt Electric Rudeboyz,
Funk Fu vol.1 oraz Vinyl Deser.
GRETZKY
Urodzony pod znakiem bliźniąt 1985 roku, rozwija w sobie dwie przeciwstawne osobowości z jednej strony, lekkodusznie i bezstresowo podróżując od klubu do klubu w „różnych stanach świadomości”, z drugiej, „ku chwale ojczyzny” pełniąc zawodową służbę wojskową w formacji powietrznodesantowej. Te dwa światy doskonale słychać w prezentowanych przez niego setach gdzie lekkość atmosferycznoliquid’owych, melodyjnych wibracji kontrastowana jest z ciężarem neurodarkside’owych uderzeń nierzadko rozpędzanych, aż po breakcore.
MIKE BASE
100% Vinyl since 1997
KICÓ MDFK
Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru. Swoją przygodę djską zaczął 9lat temu w bytomskim klubie „Jazz Club FANTOM” podczas cyklu drumowych imprez „Airport” zagrał tam m.in z MK Feverem i Sonic Trip. Został rezydentem tego klubu co rozszeżyło jego horyzonty muzyczne na twórców takich wytwórni jak: Warp, Ninja Tune, Mo Wax. Obecnie można posłuchać jego postjazzowych setów również w „Jazz Clubu Hipnoza” oraz indrustialnych dzwięków w „Elektro”. Miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell, Dj Krush i przed wieloma innymi. Najchętniej wyraży siebie poprzez d’n’b brzmienia. Jego sety są różnorodne z długiemi przejściami i częstą zmianą klimatu, a wszystko po to aby zaskoczyć i wciągnąć słuchacza w parkietowe szaleństwo Od 2005 roku MDFK cru wspólnie z Djami z Tyskiego G.Had.sqadu zapoczątkowali serie cyklicznych imprez d’n’b w śląskich klubach.
CUEFX
Producent, kompozytor, organizator, DJ Cuefx obecnie koncentruje się na rozwoju „Cuefx Band sound-system z Agnieszką Twardocha (wokal, teksty, FX), Aleksander Papierz (saksofony, FX), Robert Zając (gitara, bas, FX). Cuefx współpracuje ze znajomymi: Michał Rosa Rosicki, Dominik Strycharski, Tomek Barzęc, Dj Matjazz, Dj Jazzbin. Pracują nad debiutanckim albumem w nowoczesnym, elektronicznym stylu klubowym z elementami jazzu, awangardy i art-noise.
LIQUIDLEGS
Swoim live actem „interlunar”, liquidlegs prezentuje świeże podejście do muzyki elektronicznej. Opiera się na drone’owej przestrzeni, często załamanej jednak abstrakcyjnymi glitchami, postrockową gitarą, czy rytmami kojarzącymi się z dub techno. liquidlegs pochodzi z Podkarpacia, związany jednak jest też ze Śląskiem. Obraca się we wielugatunkach muzycznych, zawsze jednak przemycając do nich oniryczną, przestrzenną nutę.
OCCID
Producent i DJ z pochodzący z Rzeszowa. Muzycznie obraca się w klimatach „od industrialu po southern westcore”. Odpowiedzialny jest również za brzmienie projektów Endrogen i Próżnia. Od kilku lat współpracuje z zespołem Spiral. Jego live-actom towarzyszą starannie przygotowane wizualizacje tworząc interesujące multimedialne show.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy