Wpisz i kliknij enter

Catz n’ Dogz – Body Language Vol. 12

Nic tylko winszować tym dwóm dżentelmenom ze Szczecina. Didżejski duet z werwą wdzierający się na światową scenę klubową. Wojciech Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk potrafią rozhulać każdy parkiet, po którym poniesie się ich muzyka. Młodzi, zdolni i charyzmatyczni mężczyźni właśnie wydali miks dla cieszącej się wielką popularnością wytwórni Get Physical, należącej do M.A.N.D.Y, Booka Shade i DJ’a T.

Get Physical Music wydają regularnie swoje dwie flagowe serie miksów- pierwszy z nich to Full Body Workout, a drugi z kolei to Body Language. Stworzenie dwunastej części w tej drugiej serii przypadło właśnie naszym rodakom. Zaraz obok Catz n’ Dogz takie miksy mieli przyjemność klecić m.in. Modeselektor, DJ Dixon, Chateau Flight i Matthew Dear.

Słusznie się czasem mawia, że zaraz po deszczu wychodzi słońce. To trochę banalne porównanie, ale początek kompilacji jest właśnie taki deszczowy i lekko rozmyty. Oczywiście od samego początku da się rozpoznać też ten charakterystyczny seksualny deep house, który wyznacza ramy tego nader interesującego, powoli rozkręcającego się intro. Kiedy cymbałki, nieśmiało wybrzdąkujące rytm ustępują miejsca miarowemu klaskaniu zaczyna się robić pogodniej. Takt jest znaczony przez typowo deep housowy synth. Kompilacja cały czas filtrowana jest przez uwodzące swoją barwą, z reguły kobiece, efektownie zloopowane wokalizy. Później nieznacznie przyspieszamy tempo. Jest coraz bardziej tanecznie, imprezowo, zróżnicowanie pod względem selekcji. Jest nawet trochę garage’u i dub stepu (!), wszystkie kawałki mają jednak wspólny mianownik i nienagannie ze sobą współbrzmią. Klasyka wymieszana z nowościami w zmyślny sposób i z mistrzowskim polotem. Do tego polski akcent w postaci kawałka od Chmara Winter.

Uwaga! To nie jest kocia muzyka, za to w takim wydaniu warto pozostać jej wiernym. Jak pies.

http://www.physical-music.com/index.pl

http://www.facebook.com/catzndogz.official?fref=tsJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy