Wpisz i kliknij enter

City Slang i Gusstaff Records – znowu razem

Doskonała wiadomość dla miłośników tej berlińskiej oficyny. Dystrybucją katalogu City Slang w Polsce zajmie się Gusstaff Records. Sprawdźcie już teraz, jakie pozycje możecie zamówić z wytwórni City Slang.

Jak podają wydawcy z Gusstaff Records:

„Bardzo ważnym wydarzeniem dla nas jest podpisanie umowy dystrybucyjnej, z jednym z najważniejszych europejskich niezależnych labeli – City Slang. A więc po 12 latach City Slang i Gusstaff Records znowu razem. Na początek, dwa najnowsze albumy – Calexico i Lambchop.

Niebawem kolejne płyty z City Slang (nowe i te starsze) oraz z jego sublabelu Souterrain Transmissions (m.in. Moon Duo – projekt muzyków Wooden Shijps).”

Na tym nie koniec dobrych wieści z Gusstaff Rec. W sklepie pojawiły się przeceny płyt na ok. 150 tytułów. Znajdziecie je w zakładce wyprzedaże. Niekiedy są to ostatnie egzemplarze tych albumów i dlatego warto przetrząsnąć ten dział w Gusstaff Rec.

Oferta dotycząca wyprzedaży – kliknij tutaj.

 

Ważne strony:

www.gusstaff.com

www.cityslang.com

 Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
keisuke
keisuke
11 lat temu

racja – dobre 15 wiosen temu kupiłem na kasecie To Rococo Rot dzięki Gusstaffowej współpracy z City Slang

bociek
11 lat temu

warto dodać, że sir gusstaff i city slang już kiedyś działali razem – gusstaff wydał kilka płyt z city slang na kasetach: http://www.discogs.com/label/Gusstaff?sort=date%2Casc

Polecamy