Wpisz i kliknij enter

Clark i Mira Calix zagrają Lutosławskiego!

Szykuje się kolejny sensacyjny koncert w ramach festiwalu Sacrum Profanum. Po ubiegłorocznym eksperymencie z elektronicznymi interpretacjami kompozycji Krzysztofa Pendereckiego, w tym roku pora na dorobek Witolda Lutosławskiego. Kto zagra?

Zagrają gwiazdy. W Krakowie swoje interpretacje kompozycji Witolda Lutosławskiego zaprezentują m.in. Clark (ten Clark!), Mira Calix, Emika, Oneohtrix Point Never oraz Aukso Orchestra.

Polish Icons 2.0

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznego koncertu Polish Icons w tym roku fanów Sacrum Profanum czeka druga odsłona projektu. Jej bohaterem będzie Witold Lutosławski. Na scenie w hali ocynowni ArcelorMittal Poland, z utworami mistrza zmierzą się artyści związani m.in. z kultowymi wytwórniami płytowymi Ninja Tune i Warp.

Lutosławski

W Roku Witolda Lutosławskiego postanowiliśmy kontynuować cykl i przedstawić wykonawcom sceny elektronicznej jego dwie kompozycje: Muzykę żałobną oraz Preludia i fugę – mówi Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny festiwalu.

Bilety można kupić za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w trzech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) i w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Do końca maja kosztują 79 zł, później – 99 zł.

Więcej na stronie imprezy: www.sacrumprofanum.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy