Wpisz i kliknij enter

Ruszają koncerty gwiazd w ramach T-Mobile Nowe Horyzonty

Długi weekend z gwiazdami muzyki rozpocznie Rykarda Parasol wraz z Melą Koteluk i Misią Furtak, a zakończy Tomahawk z Mike’em Pattonem. W międzyczasie usłyszmy premierę zespołu Nervy i legendę muzyki drum’n’bass i jungle – Roniego Size’a w duecie z MC Dynamite. A to dopiero początek.

Klub Festiwalowy w Arsenale to jak co roku wielkie gwiazdy muzyki. Przed nami wytrawny długi weekend z najlepszymi dźwiękami.

19 lipca w Arsenale wystąpi Rykarda Parasol – pochodząca z San Francisco wokalistka i multiinstrumentalistka o korzeniach polsko – żydowsko – szwedzkich, nazywana Nick’em Cave’em w spódnicy. W Arsenale Rykarda zaprezentuje projekt przygotowany specjalnie na festiwal – na scenie towarzyszyć będą jej Mela Koteluk i Misia Furtak.

20 lipca

Igor Boxx (Skalpel) i Agim Dzeljilji (Oszibarack) zagrają swój nowy projekt pt. NERVY. Muzyka składu NERVY to brawurowa żonglerka rytmem, transową motoryką i psychodelicznymi brzmieniami, których pochodzenia nie sposób dojść – zaawansowany sampling miesza się tu z modularnym szaleństwem i energią żywej perkusji.

nervy

21 lipca

Prawdziwe święto muzyki drum’n’bass i dubstep. W Arsenale wystąpi legenda muzyki tanecznej ze Zjednoczonego Królestwa – Roni Size w duecie z MC Dynamite. Jego działalność jako producenta, założyciela prestiżowej wytwórni Full Cycle i jednej z kluczowych figur undergroundu oraz pionierskie osiągnięcia czynią z niego doskonałego i uznanego muzyka oraz światowej sławy ikonę sceny muzyki tanecznej. Size przeniósł drum’n’bass na zupełnie nowy poziom – umiejętnie połączył z tanecznym rytmem wokale, żywe instrumentarium i jazzowy feeling. Po latach od debiutu wciąż uznawany jest za niekwestionowanego monarchę świata basowej muzyki.

22 lipca

Długi weekend inaugurujący Scenę Muzyczną T-Mobile Nowe Horyzonty zakończy 22 lipca Tomahawk z Mike’em Pattonem na czele. To już drugi występ tego wielkiego artysty na festiwalu – wcześniej, w 2010 roku, pojawił się we Wrocławiu z projektem Mondo Cane.

Kolejne dni w Arsenale upłyną pod znakiem koncertów m.in. L.U.C & Motion Trio, Mikołaja Trzaski i NOM, a zakończą się największym wydarzeniem Sceny Muzycznej – występem Diamandy Galas.

Więcej informacji na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenalJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy