Wpisz i kliknij enter

Booka Shade w 1500m2

Booka Shade to marka, która od ponad dekady trzęsie sceną techhouse na całym świecie.

Dwóch weteranów frankfurckiej sceny elektronicznej, którzy choć na koncie mają już 5 albumów i wachlarz hitów takich jak: Body Language, Charlotte, Night Falls czy In White Rooms, nie zwalniają tempa i ciągle zyskują na popularności.
Na początku listopada do sklepów trafił ich nowy album „Eve”, a już 21 grudnia, po raz pierwszy będziecie mogli usłyszeć ich w 1500m2 do wynajęcia.

Od momentu spotkania Waltera Merzigera i Arno Kammermeiera na początku lat 90tych minęła naprawdę długa droga – zaczynali od grania synthpopu, by później pójść w trance i techno, a kiedy i to ich znudziło postanowili założyć własną wytwórnie płytową.
Tak narodziło się Get Phisical, która z biegiem lat stała się jedną z najbardziej poważanych wytwórni, wydających muzykę elektroniczną. To był moment przełomowy dla Booka Shade – panowie postanowili znów wyjść z cienia i zająć się nie tylko wydawaniem, ale i tworzeniem muzyki. To wtedy właśnie duet rozbłysnął, wydając swoje największe klubowe hity, nie przestając po dziś dzień!

cast:

BOOKA SHADE ( Get Physical // DE )

Bilety: 30/35/40 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl, Ticketpro.pl

21.12.2013
22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy