Wpisz i kliknij enter

Piątek po warszawsku – konkurs

Patronujemy dwóm koncertom które odbędą się w najbliższy piątek w Warszawie. Zagra DJ TLR i Recondite, a my mamy dla Was wejściówki na te wydarzenia.

1. DJ TLR w Nowej Jerozolimie

Znów warszawski kolektyw Electrocapital organizuje ciekawy koncert – po grudniowym Legowelcie, zaprosili kolejnego wykonawcę z orbity kwaśnych brzmień. Jeroen Van Der Star aka TLR to twórca kultowej w podziemnym electro-środowisku wytwórni Crème Organization. Na przestrzeni lat ukazały się w niej utwory Legowelta, Alexandra Robotnicka, Bangkok Impact, DJa Overdose’a. Podobno nie ma swojego ulubionego miejsca do grania, preferuje jednak ciemne, mroczne przestrzenie, gdzie soundsystem wgniata w podłogę. Na pewno tak będzie w piątkową noc w Nowej Jerozolimie, która należeć będzie do TLRa i polskiej ekipy – NO. 107, Plastic Doll, i DJów kolektywu Electrocapital.

Nowa Jerozolima, Al. Jerozolimskie 57, Warszawa
piątek, 24.01, 23:00
bilety: 15 zł (przed koncertem)/20 zł (w dniu koncertu).

DJ TLR (Crème Organization, R-Zone, Godspill)

NO.107 (Planet Rock Electro)

Plastic Doll (Electro Moustache)

Electrocapital (Chupax, Siapa Bum, Noisy, Erreur)

https://www.facebook.com/events/570186366394208/

http://www.globaldarkness.com/djtlr/

www.facebook.com/electrocapital

Brzozowa37-2401-Cover

2. Recondite w Brzozowej 37

Piątek w Warszawie, sobota w Krakowie – taki pracowity weekend w Polsce ma Lorenz Brunner aka Recondite. Organizatorzy – Not Your Party – zaprosili autora „jednaj z najbardziej urokliwych płyt tego roku. Dlatego, kiedy album się kończy, niemal odruchowy włączamy go na nowo”, jak pisze Paweł Gzyl w swojej recenzji drugiego albumu Brunnera – „Hinterland”, wydanej dla nowojorskiej Ghostly International. Eteryczne, wrażliwe dźwięki to jednak nie wszystko – Recondite sięga również po industrialne techno, dub-techno, surowe brzmienia, jak w poniższym utworze „Cleric”. Podczas piątkowego koncertu zagrają również m.in. Anja Kraft, Essence, Kubbok.

Recondite – Brzozowa 37
24.02.2014, piątek, 22:00
ul. Brzozowa 37, Warszawa
bilety: 20/25 zł (w dniu imprezy)

Recondite – Ghostly International, Hotflush
Anja Kraftt — Luzztro
Essence — Technosoul
Phil Jensky — Prozak 2.0, Strangers In The Night
Fau — MustNotSleep, Music Of The Future
Kubok — Third Wave Romantics
RRRKRTA — Brutaż
Makara

https://www.facebook.com/events/230985073750132/

http://notyourparty.pl

Konkurs: Na każde wydarzenie mamy dla naszych czytelników dwie pojedyncze wejściówki. Aby je zdobyć, napiszcie mail pod adres patryk.zalasinski@nowamuzyka.pl, do środy, do 21:00 – w temacie wpiszcie nazwę imprezy która Was interesuje, a nasza maszyna losująca wskaże zwycięzców. Powodzenia!

Wyniki konkursu: DJa TLR zobaczy Adam Surmiak oraz Daniel Szymanek, a koncert Recondite – Małogorzata Cichoń i Ola Kozak. Wasze nazwiska zostaną wpisane na listę gości przy wejściu do klubu i miłej zabawy!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy