Wpisz i kliknij enter

Digit All Love w Sopocie + Bilety

13 lutego w Teatrze na Plaży wystąpi zespół Digit All Love, który właśnie rozpoczął kolejną trasę koncertową po Polsce. Z tej okazji mamy dla was dwa podwójne zaproszenia.

Digit All Love to wrocławska formacja, która od dziewięciu lat konsekwentnie kreuje własny eklektyczny styl. Zespół łączy elektroniczne brzmienia z klasyczną sekcją smyczkową. Od początku kojarzony z nurtem trip-hopu jako jedna z pierwszych tego typu grup w Polsce. Balansuje pomiędzy mroczną i melancholijną elektroniką zrównoważoną przez dynamiczne partie wiolonczeli, altówki i skrzypiec. W dotychczasowym dorobku grupy znajdują się trzy płyty: „Digitalllove” (2007), „V” (2010) oraz wydana w sierpniu ubiegłego roku „Augusta”.

Na czele zespołu nieustannie stoi Maciej Zakrzewski, który odpowiada za produkcję i kompozycje. Drugim filarem jest wokalistka i autorka tekstów – Joanna Piwowar-Antosiewicz, która dołączyła do zespołu w 2014 roku. Ze względu na tę zmianę, trzeci album otworzył nowy rozdział w działalności Digit All Love. Poza nimi kolektyw stale tworzą: Olga Kończak (wiolonczela), Olga Kwiatek (skrzypce), Ewa Hofman (altówka), Radek BOND Bednarz (bas) oraz Michał MUCHA Muszyński (perkusja).

Siłą zespołu jest potężna dawka emocji, która bije ze sceny podczas koncertów. Elektroniczne, wyważone dźwięki przeplatają się z dynamiczną sekcją smyczkową. Dzięki synergii brzmień, ten siedmioosobowy skład całkowicie wypełnia przestrzeń a zawłaszcza uwagę słuchaczy do ostatniej nuty.

Wydarzenie:

  • 13.02.2015 | godz. 19.00 | Teatr na Plaży | Sopot
  • Bilety: przedsprzedaż: 20 zł, w dniu koncertu: 25 zł
  • Strona: www.teatrnaplazy.pl

 

Mamy do rozlosowania dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Wystarczy napisać na adres: lukasz.komla@nowamuzyka.pl, z dopiskiem w tytule maila „Digit All Love”. Na wasze zgłoszenia czekam do niedzieli (08.02), do godz. 20.00, a zwycięzców powiadomię drogą mailową.

Powodzenia!Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy