Wpisz i kliknij enter

Tripeo – Trip006 EP

Latający Holender, czyli Darko Esser, czyli Tripeo, zaprasza na kolejną podniebną wycieczką.

Po spektakularnym sukcesie, jaki odniósł album „Anipintiros” i wzbudzającym jeszcze większe emocje, wydawnictwie z remiksami utworów z tego długogrającego wydawnictwa, czas na szóstą z kolei EPkę z serii ‚Trip’ od Tripeo. Szósta podróż ukazała się 13.04., wyłącznie w wersji analogowej.

Untitled #11 na stronie A, jest bardzo mocno zbasowany i pokiereszowany rozległymi, blaszanymi samplami. Pędzące hi-haty i cyfrowe tknięcia, rozsierdzą wszystkie parkiety. Dźwięk stopy rozchodzi się, przyprawiającym o gęsią skórkę, echem – jak w kompletnie wygłuszonym pomieszczeniu.

Tripeo Press Pic 1

Untitled #12, też jest postawiony na basie, ale buja nim groove, wybijany przez charakterystyczne dźwięki dzwonków i pulsujący dźwięk cymbała, który efektownie zasila górne partie numeru. Cyfrowy, minimalistyczny dźwięk pada, dodaje utworowi rozmaitości.

Jeżeli interesuje was postać tego holenderskiego twórcy, to polecam zapoznać się z wywiadem, który przeprowadziłam przy okazji premiery „Anipintiros”.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy