Wpisz i kliknij enter

Headless Horseman live w Poznaniu

Owiany tajemnicą Jeździec bez głowy nie zostawia na swojej drodze jeńców. Pojawił się znikąd, aby dać dzisiejszej scenie techno jeden z najbardziej ekscytujących live actów oraz niezwykle charakterystyczne i bezpretensjonalne produkcje. Jego modus operandi to mroczne,surowe, IDM’owe techno, obok którego nie można przejść bez refleksji. Artysta na początku listopada 2015 wydał swój debiutancki album, zatytułowany HDL 007, w którym jeszcze bardziej podkreślił swoje niepokojące inspiracje ezoterycznym światem nocy i koszmarów. To właśnie te kompozycje głównie usłyszycie w Projekt LAB, ale nie zabraknie też dźwięków, które nigdy nie zostały skatalogowane. Headless Horseman znalazł się także na liście „Top 40 live acts of 2015” serwisu Resident Advisor.

LOWCAT to cykliczna impreza TTK Collective (vadi, Zariush, Blackhole). Do tej pory headlinerami wydarzeń byli m.in. Shxcxchcxsh, Eomac, Monoloc, Cassegrain czy Tin Man.


Headless Horseman Boiler Room Live Show

Projekt Lab (Grochowe Łąki 5, Poznań)
05.02.2015, Start: 23:00
https://www.facebook.com/events/1746212118940862

Line up:
Main:
– Headless Horseman live

– Feelaz (Vinylgate Recordstore)
– Zariush (TTK Collective)
– Blackhole (TTK Collective)

Bar:
– Julian de Narco
– RaQ
– PLEBS

KONKURS
Do wygrania 2 pojedyncze wejściówki. Zostaną rozlosowane pośród osób, które wyślą na adres bartek.woynicz@nowamuzyka.pl poprawną odpowiedź na poniższe pytanie:

„Z którego kraju pochodzi Headless Horseman?”.

Na odpowiedzi czekam do środy (03.02.16), do godz. 10.00. Zwycięzców poinformuję mailowo. Osoby wygrane znajdą swe dane na liście gości przy wejściu.
Bilety są dostępne na Biletomat.pl.
Bilety: 20/25 zł

https://www.facebook.com/ProjektLabJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
serium
serium
8 lat temu

dzien pozniej bedzie w lodzi x]

Polecamy