Wpisz i kliknij enter

Regime pres. Bambounou | 02.04 | konkurs

Pierwszy występ w Polsce, czyli BAMBOUNOU w Das Lokal!
Mamy wielki zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową noc w rytmie 4×4 w najlepszym wydaniu. To jedyna okazja, by usłyszeć na żywo set rewelacji paryskiej sceny klubowej, a mowa o podopiecznym konceptualnej wytwórni 50Weapons – Panie i Panowie – BAMBOUNOU!

Eksperymentalny, nieprzewidywalny, zjawiskowy – te przymiotniki najlepiej określają twórczość Jeremy’ego Guindo-Żegietowskiego. Drugi człon nazwiska świadczy o jego słowiańskich korzeniach: matka BAMBOUNOU jest Polką, a sam artysta nieraz odwiedzał nasz kraj, ale nigdy nie miał okazji zaprezentować swoich dj-skich zdolności, aż wreszcie… zagra w przestrzeni wrocławskiego Das Lokalu!

BAMBOUNOU swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wytwórni CLEKCLEKBOOM, a taki obrót sprawy wynikał z przyjaźni z French Fries. Paryżanin to gatunkowy erudyta: do swoich utworów zgrabnie przemyca niezliczoną ilość inspiracji i zapożyczeń z różnych stylistyk, zachowując przy tym własną, oryginalną formę produkcji i miksu. Najlepszym przykładem lokowania brzmieniowego eklektyzmu jest album CENTRUM, o którym krytycy muzyczni wypowiadali się bardzo pozytywnie we wszystkich mediach.

Występuje na całym świecie – w Australii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Hiszpanii, Szwecji, czy Niemczech w takich klubach jak Panorama Bar i Berghain (BAMBOUNOU zamykał line-up podczas finalnego gigu 50Weapons), brał także udział w paryskiej edycji Boiler Room. Jego styl to balans pomiędzy housem, a futurystycznym techno – mrocznym, funkowym, ale często równie minimalistycznym brzmieniem, przywołującym na myśl klubową estetykę z Detroit i Chicago.

 

BAMBOUNOU [50Weapons / CLEKCLEKBOOM]
https://soundcloud.com/bambounou
http://www.residentadvisor.net/dj/bambounou
https://www.facebook.com/BAMBOUNOU-135843419759925/

CENTRUM LP: http://bit.ly/1U6UH00
Resident Advisor x ORIGINS: https://youtu.be/CE7NbhzZG4I
Red Bull Studios w. French Fries: http://bit.ly/1Uywxdc
Telekom Electronic Beats: https://youtu.be/l6Q1mITUC2s
Boiler Room: https://youtu.be/SD2E_fBA5rM

SUPPORT:

► Kazula
https://soundcloud.com/stadtkind88

Nativizm (live) [regime]
https://soundcloud.com/nativizm
https://www.facebook.com/Nativizm/

► Tryptaminèe [regime]
https://www.mixcloud.com/tryptaminee/

Bilety: 25 / 30

Konkurs

Proszę wymienić po dwa tytuły rilisów Bambounou, wydanych za pośrednictwem 50weapons. Czekają na was dwie pojedyncze wejściówki. O wygranej poinformujemy w mailu zwrotnym. Powodzenia!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy