Wpisz i kliknij enter

Oliver Ho – Death & Leisure

Industrialna bitwa o Anglię.

Londyński producent obecny jest na scenie muzyki elektronicznej od prawie dwóch dekad. Charakterystyczny styl oraz konsekwentne łączenie gatunku z jazz, funk, fusion, rock stały się jego znakiem rozpoznawczym oraz nadały miano oryginalnego eksploratora. „Death & Leisure” jest złożonym projektem, na który będą się składać liczne wydawnictwa penetrujące i testujące industrialne zagadnienia. Zaczynamy od stworzonego przez Oliviera konceptu w postaci Broken English Club 7” a zatytułowanego “Myths of Steel and Concrete”. Zapowiedź tych zimnych, stalowych, siarczystych i tajemniczych dźwięków macie poniżej.

Następnie usłyszymy inicjatywę, w której swój udział zapowiedział sam Tommy Gillard a zwieńczeniem prac będzie wydany na 12′ materiał pod intrygująco brzmiącym tytułem „The Sacred Pornography of God”. Trzecia część trylogii to współudział Jerome Tcherneyana – znanego z Piano Music a swoje artystyczne umiejętności dołoży performerka  Maja Petrovna. Na horyzoncie widać jeszcze kolaborację z dronowo-metalowym Blackmoon 1348, więc czeka nas naprawdę sporo solidnej muzyki. Wszystko rzecz jasna będzie zaprezentowane na łamach Nowej Muzyki.

https://www.discogs.com/artist/4197-Oliver-Ho

https://www.discogs.com/artist/9056-Tommy-Gillard

https://www.discogs.com/artist/397983-Jerome-Tcherneyan

https://oliverho.bandcamp.com/merch/death-leisure-postcards

https://web.facebook.com/official.oliverho/?fref=tsJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Jlin – Wywiad

„Spodziewałam się, że moja ścieżka zawodowa kiedyś zaprowadzi mnie na sztukę baletową. Nie mogłam jednak przypuszczać, że pierwszym baletem, na który pójdę będzie ten, do którego muzykę skomponowałam.”