Wpisz i kliknij enter

SnowFest – znamy pełny lineup

Impreza odbędzie się w dniach 10 – 11 lutego w Szczyrku i będzie połączeniem zawodów sportowych, festiwalu muzycznego i filmowego. Zobaczcie lineup!

Do grona artystów, którzy rozgrzewać będą entuzjastów muzyki i sportów zimowych w Szczyrku dołączają P Money, Ten Typ Mes, Łąki Łan oraz Metroplane (ze swoim pierwszym występem w Polsce!)

Czym jest SnowFest?

SnowFest to trzy sceny muzyczne, na których wystąpi 22 artystów z Polski i zagranicy. To przedstawiciele różnych nurtów muzyki elektronicznej i hip-hop’u. Ponadto adrenalinę podniesie podniebne show podczas zawodów sportów ekstremalnych snowboard i free ski na skoczni narciarskiej Skalite.

Dodatkowe atrakcje

W ramach festiwalu będzie można odwiedzić pierwszy w Szczyrku zlot Food Trucków, kino festiwalowe, a w nim najciekawsze dokumenty National Geographic.

Kto zagra?

Dotychczas potwierdzono udział zespołów i artystów nurtów muzyki elektronicznej i hip-hop’owej, w tym wywodzący się z Australii Pendulum (DJ-set) razem z MC VERSE na wokalu. Brytyjczycy z Nero wraz z hipnotyzującą wokalistką Alaną Watson.

Energetyczny Nu:Tone i MC Wrec jako reprezentanci świątyni drum&bass’owych brzmień – wytwórni Hospital Records, a także A.Skillz reprezentujący brytyjską scenę breakbeat, hip-hop i new-funk. Oprócz tego na trzech muzycznych scenach zobaczymy polskich artystów i wykonawców, w tym m.in. JÓGA, Rosalie., Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ros, BC, Squal, Nowosad, Biernaski, Ginee i Benito.

Więcej na stronie www.snowfest.pl/pl/Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy