Wpisz i kliknij enter

VII Konferencja Muzyczna Audioriver + konkurs

Wygraj wejściówkę na afterparty pokonferencyjne podczas którego zagra m. in. Patrice Bäumel.

Po Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście, edukacyjny projekt Audioriver Festival tym razem odwiedzi Łódź i Wydział Zarządzania tamtejszego Uniwersytetu. Szczegóły tutaj.

Po całym dniu debat i spotkań w ramach VII Konferencja Muzyczna Audioriver organizatorzy zapraszają do nowo otwartego klubu OHM na oficjalne afterparty. Gwiazdą imprezy będzie DJ i producent wydający m.in. pod szyldem słynnej wytwórni Kompakt, Patrice Bäumel. Jego twórczość, to – jak sam określa – „techno dla dorosłych”, czyli pełna emocji, subtelności i różnorodności muzyka komponowana specjalnie na parkiet.

Do mieszkającego w Amsterdamie Niemca dołączy polska artystka, która także ma na koncie mieszkanie w stolicy Holandii… tak, jak i w Londynie i Berlinie, w którym obecnie przebywa. Mowa o VONDA7, która miała genialny miniony rok i wydała swoje utwory w wytwórniach takich gwiazd, jak Sasha czy Guy Gerber.

Skład afterparty zamyka reprezentant Audioriver, Leon / PL oraz Simon Mattson – bardzo pracowity DJ i producent z Warszawy, regularnie wydający w renomowanych wytwórniach zagranicą.

Cała czwórka wystąpi w remontowanym właśnie klubie OHM znajdującym się na terenie Manufaktury. Miejsce to zmienia swoje oblicze, a impreza Audioriver będzie jedną z pierwszych od otwarcia planowanego na koniec marca/ początek kwietnia.

Konferencja:
08.04.17, godz. 10-18, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Łódzki, Ul. Jana Matejki 22/26, Łódź (Aula na poziomie -1)

Afterparty:
Klub OHM, Drewnowska 58, Łódź, godz. 22.00
Bilety w cenie 20 zł dostępne są do 7 kwietnia na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.
W dniu wydarzenia ich cena rośnie do 30 zł.

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1837580616529473/

KONKURS
Do wygrania 2 pojedyncze wejściówki. Zostaną wybrane pośród osób, które wyślą na adres bartek.woynicz@nowamuzyka.pl poprawną odpowiedź na poniższe pytanie:

„Która edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w tym roku 28-30 lipca w Płocku?”.

Na odpowiedzi czekam do poniedziałku (27.03.17), do godz. 15.00. W tytule wiadomości proszę wpisać „Audioriver – konkurs”.
Zwycięzców poinformuję mailowo i w komentarzu poniżej. Osoby wygrane znajdą się na liście gości.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek Woynicz
Bartek Woynicz
7 lat temu

Konkurs rozwiązany. Wygrali Sonia S. i Rafał M. Otrzymaliście maile z potwierdzeniem. Gratuluję!

Polecamy