Wpisz i kliknij enter

Nowy singiel Kamp! Już jest!

Epka nosi tytuł „Breaking a ghost’s heart” i jest dostępna za darmo. Singiel można pobrać ze strony net-labelu założonego przez członków zespołu www.brennnessel.pl. Na albumie znajdują się dwie wersje tytułowej kompozycji oraz b-side „Le Jaguar”. Utwory pełne są taneczno-energetycznego potencjału z lekkim improwizowaniem charakterem zbliżonym do aranżacji, które towarzyszą koncertom zespołu.

Łódzkie trio, ma na swoim koncie dwa wydawnictwa. Debiutancka epkę „Tales One”, która ukazała się na początku lutego i można ją pobrać z ich net-labelu. Wkrótce ukaże się kolejne wydawnictwo będzie to instrumentalna EP-ka „Thales two”. Pełnego albumu tria Kamp! możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Kto jeszcze nie widział zespołu na żywo, będzie miał okazję zobaczyć ich energetyczne wstępy: 5 czerwca na Selector Festiwal w Krakowie, 25 czerwca w Łodzi i 26 czerwca podczas „We Have Sound Festiwal” w Poznaniu.

Naszą rozmowę z Kamp! możecie przeczytać klikając tutaj







Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


21 Komentarzy

  1. le jaguar miazdzy! swietne melodie, fajne interpretacje. te numery spokojnie bija na glowe chocby takich przereklamowanych heartbeats. na eurowizje albo nie wiem gdzie – wszedzie!

  2. Hmm nie znoszę stylistyki wzorowanej na ala lata 80-te. Żeby jeszcze był to dobry poziom. Bez polotu panowie.

  3. gdyby to nie była polska produkcja żekłbym, że słabiutkie a tak nie wypada krytykować

  4. Właśnie ta dłuższa wersja lepsza! Fajnie jakby zagrali ją na Selectorze… Ale jak koncert, to pewnie tylko tej krótszej się doczekamy.

  5. takie sobie…. jak dla mnie za długie. wystarczyłaby wersja edit. no trzymają może i poziom, a mogli by go podnieść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy