Wpisz i kliknij enter

Festiwal Nowa Muzyka na pierwszym miejscu!

Już 7 lipca rozpocznie się tegoroczna edycja festiwalu Reporter Nowa Muzyka w Cieszynie. Dwie sceny, kilkanaście koncertów (m.in. Amon Tobin Surround, Bonobo Live Band, Michael Fakesch, Vexd, The Complainer), występy Dji, warsztaty, pokazy filmowe, przegląd twórczości demoscenowej – to wybrane atrakcje imprezy. Zastanawiających się jeszcze nad swym uczestnictwem informujemy, że miesięcznik Aktivist w swym najnowszym rankingu festiwalowym umieścił naszą imprezę na pierwszym miejscu w kategorii elektronika – tym bardziej zapraszamy do Cieszyna! Wszelkie informacje znajdziecie na stronie festiwalowej – w tym miejscuJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
beau bullet
beau bullet
16 lat temu

nie rozumiem degradacji Audio River??!! przy calym szacunku dla NM, ktory jest festiwalem bardzo wartosciowym, Audio River jest zdecydowanie ciekawszy! oba eventy, nie wykluczające sie przeciez, są świetną reakcją Polski na kulturowy galimatias!
NM ma przewagę w jednym aspekcie: VEX D !!!! yeah!

etam
etam
16 lat temu

sklasyfikowane zostały cztery festiwale, w tym NM faktycznie na pierwszym miejscu – http://www.aktivist.pl/tekst/tId,213,tekst.html

electroclashjesus
electroclashjesus
16 lat temu

Jeszcze pozostaje średnia konkurencja w postaci Electric Mind w Poznaniu. http://www.electricmind.pl

Bartek
Bartek
16 lat temu

Bylem wczoraj w sklepie saturn po bilet, ale oni nie wiedzieli o czym ja do nich rozmawiam

elemele
elemele
16 lat temu

a jest jakas inna impreza elektroniczna??audio river odpada tak wiec jak nie ma konkurencji to z czego sie cieszyc.

Polecamy