Wpisz i kliknij enter

Zobacz Depeche Mode w studio

Depeche Mode ostro pracują nad nowym albumem. Klawiszowiec zespołu – Andy Fletcher – nakręcił kilka krótkich filmów dokumentujących nagrania. Dziś prezentujemy Wam je w serwisie. Co prawda z filmów nie da się wyłowić zbyt wiele – ot kilka eksperymentów z brzmieniem, trochę zabawy przy odsłuchu materiału demo. Atmosfera w studio wydaje się bardzo dobra – może podobnie będzie podczas koncertu, jaki zespół zagra 23 maja 2009 w Polsce?
Trzy filmy z fragmentami sesji nagraniowej prezentujemy Wam poniżej. Z niecierpliwością czekamy na ten materiał. Przypomnijmy, że jego premiera zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku, producentem zaś jest Ben Hillier.
Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
goodnightvienna
goodnightvienna
14 lat temu

Kurcze,no jest Fletch klawiszowcem,może ostatnimi laty gra mało,albo walnie na koncercie „sąsiada”,albo wjedzie za wcześnie,ale nie wolno zapominać ze w początkowych stadiach kariery zespołu Andy robił większość linii basowych „live”.

junK
junK
14 lat temu

Jak Fletcher jest klawiszowcem w DM, to ja papieżem. On jest ewentualnie1-palcowcem. 😛

b.
b.
14 lat temu

nie podzialem entuzjazmu kolegi. Depeche Mode niczym na ostatniej plycie nie zachwycili. wlasciwie, to nie pamietam tak slabej, niczego nie wnoszacej w ich dorobek plyty, dlatego jestem zdziwiony ponowna obecnoscia Hilliera w studio.. moze jest mietki i Gore bez przeszkod moze realizowac swoje stare patenty jak chociazby „rocknroll na kazdej plycie”…

goodnightvienna
goodnightvienna
14 lat temu

Znowu kombinują z brzmieniami (drugi filmik) – to dobrze.
Hillier to fantastyczny wybór na producenta – mnóstwo energii nosi w sobie ten facet. Wszystkie Beny to równe chłopy są.

Polecamy