Wpisz i kliknij enter

Wybierz najlepszego DJ-a

Rozpoczął się konkurs na najlepszego amerykańskiego didżeja. Od pierwszego maja można głosować na najlepszego didżeja zamieszkałego w Ameryce. Konkurs „Americas Best DJ” ma za zadanie wyłonić jednego ze stu artystów turntablizmu. Spośród nominowanych można wybrać maksymalnie pięciu faworytów i na nich oddać swój głos. Profil każdego artysty zawiera odnośniki do strony na MySpace, a także do miksu na Play.fm, gdzie można zapoznać się z propowanymi nagraniami.
Sam udział w głosowaniu daje szansę wygrania nagród: wycieczki do Las Vegas dla dwóch osób na imprezę zamykającą ABDJ (12 września), jak również sprzętu didżejskiego (więcej informacji pojawi się w najbliższym czasie).
Jak podaje organizator turnieju, ABDJ jest szansą dla amerykańskich didżejów na zabłyśnięcie niczym ich rówieśnicy z Europy. Stany Zjednoczone są miejscem narodzin muzyki tanecznej, stąd wywodzi się klubowa kultura oraz istnieje największy rynek rozrywkowy na świecie. DJ-e zasługują na swój konkurs.
Poprzednim razem wygrał kalifornijski muzyk Christopher Lawrence. Teraz na liście kandydatów znaleźli się między innymi: Carl Craig, Cut Chemist, DJ Shadow, Matthew Dear, Dubfire, Francois K., Green Velvet, Jeff Mills, Mark Farina, Josh Wink. Głosować można na stronie Americasbestdj.net. Konkurs potrwa do sierpnia.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
shyha
shyha
12 lat temu

Głosować mogą tylko amerykanie. Taki mały szczegół…

Polecamy