Wpisz i kliknij enter

Powrót Antipop Consortium!

Jedna z najbardziej innowacyjnych hiphopowych grup powraca. Antipop Consortium podpisało kontrakt z wytwórnią Big Dada. Ich muzykę nazywano avant-rapem. Współpracowali z DJ-em Vadimem i Prime Cuts jako The Isolationist, w 2002 roku Warp wydał pamiętny album „Arrhythmia”, co wpłynęło na całą niezależną scenę związaną z hip-hopem. Potem zespół się rozpadł, a Beans, Earl Blaize, High Priest i M. Sayyid zajęli się solowymi karierami.
Teraz, po siedmiu latach, mówią, że są silniejsi i lepsi niż kiedykolwiek, i gotowi na powrót. „Potrzebowaliśmy czasu na dorośnięcie jako artystyczne indywidualności”.
Kontrakt został podpisany na dwa albumy. Pierwszy z nich, „Fluorescent Black”, ma się ukazać 9 września 2009 roku. Dwie trzecie materiału jest już gotowe i, jak podaje Big Dada, zapowiada się na najlepszy dotychczasowy materiał APC, którzy sami zapowiadają: „Naszym obowiązkiem, jako kreatywnych artystów, jest przeniesienie naszego indywidualnego podejścia na grunt muzyki.”.

Przypomnijmy sobie, jak brzmieli na „Arrhythmi”:Jest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
its
its
11 lat temu

super!

ataxiaa
ataxiaa
11 lat temu

wow, pewni swego w tych wypowiedziach. Zobaczymy jak to się skończy.

cukierr
cukierr
11 lat temu

no i git

paide
paide
11 lat temu

Jakiś czas temu wspominałem o tym na forum. Wiadomość o nowym releasie pojawiła się na myspace APC przy okazji wydania w ubiegłym roku: APC: Unreleased 1996 97 98. Miejmy nadzieję że będzie to powrót do wielkiej formy.

99vadim
99vadim
11 lat temu

nie spodziewałem się, że jeszcze powrócą. super nius.

Polecamy