Wpisz i kliknij enter

Pan Sonic na Musica Genera!

Mika Vainio oraz Ilpo Väisänen wystąpią w Warszawie na festiwalu Musica Genera! To będzie drugi występ formacji w Polsce, przypomnijmy, że w 2007r. pojawili się na imprezie Musica Electronica Nova. Poniżej video z tego wydarzenia:

Oficjalna strona festiwalu ogłosiła pełen line-up imprezy, która odbywać się będzie w dniach 26-28 czerwca, oprócz Finów w stolicy pojawią się:

Martin Brandlmayr (AT)
Robin Fox (AUS)
Reinhold Friedl (DE)
Franz Hautzinger (AT)
Edwin van der Heide (NL)
JAZKAMER (NOR)
Elka Krajewska (PL-USA)
Lionel Marchetti (FR)
Lasse Marhaug (NOR)
Norbert Möslang (CH)
Stefan Neméth (AT)
Jerome Noetinger (FR)
Phroq (CH)
Gert Jan Prins (NL)
Marcus Schmickler (DE)
SYNCHRONATOR (NL)
Hild Sofie Tafjord (NOR)
John Wiese (USA)
Paul Wirkus (PL)
Christian Wolfarth (CH)
Wolfram (PL)
Anna Zaradny (PL)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę festiwaluJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Nie Sonik
Pan Nie Sonik
12 lat temu

być może mylę sie jesli chodzi o ocene Pan Sonic ( mam tylko kilka płyt wspólnych i kilka solowych głównie Pana Wiano )ale w mojej wypowiedzi chciałem zaakcentowac , że „nie taki on znowu ważny ” .Powiedziałbym jak stały uczestnik tej imprezy że najważniejszy jest …Festiwal zaaranzowany jako całośc – to trochę jak Biennale Sztuki w Kassel- ważna jest całość pewna aranżacja , poszczególne elementy są OKEJ ale starajmy się spojrzeć na to jak na całość i nie piszmy tylko o jednej rzeczy którą akurat wszyscy znamy bo tak to może pisać onet który nic nie wie i pisze na poziomie duzej ogólnosci a nie portal który nazywa się „nowa muzyka”. Festiwal pewnie będzie dobrą okazją żeby otworzyć głowy większości na inne rzeczy które są RÓWNIE wartosciowe a ja pewnie sprzedam przy tej okazji pierwsze płyty Pan Sonica które kupiłem gdy pies z kulawą nogą o nich w Polsce nie słyszał a wszyscy zaczeli zachwycac sie CD i też się z tego cieszę- dzieki !

Pan Nie Sonik
Pan Nie Sonik
12 lat temu

Oczywiscie pór równanie jest lekko absurdalne i jest to prowokacja..Bezsprzecznie jest jednak tak że jest w wiekszosci pisze sie o tym Panu Soniku a dalej o innych – wiec nie bedzie to żadne after parti po Marchettim….

mallemma
mallemma
12 lat temu

Tylko z której strony mam się zabrać bo nijak nie wiem jak porówywać pan sonica do marchettiego żeby wyszło, że marchetti jest wielki a p sonic słaby? Co by uniknąć konfilktu interesów Pan sonica można traktować jako after party po Marchettim i wszyscy będą zadowoleni.

Pan Bardzo Sonic
Pan Bardzo Sonic
12 lat temu

szanuję Twoje zdanie, aczkolwiek uważam że bardzo się mylisz

Pan Nie Sonik
Pan Nie Sonik
12 lat temu

Pan Sonic jest NAJSŁABSZYM wykonawcą na tym festiwalu . To „tylko ” pop tylko tak dziwacznie zagrany , żadnen to wielki eksperyment . Wielcy artysci to Schmickler , Marchetti, Reinhold Friedl, muzycy Radiana czy Hauzinger . To festiwal wielu wybitnych osobowosci wspolczesnej muzyki eksperymentalnej i w ostatniej kolejnosci powiedzialbym ze Pan Sonic sie do nich zalicza

kaczka
kaczka
12 lat temu

radzil bym mlodziezy zwrocic uwage na inne nazwiska tego festiwalu
i troche poczytac posluchac, generalnie sie czego dowiedziec
swiat nie konczy sie na eksperymentalnym techno

klatka
klatka
12 lat temu

czaje to

99vadim
99vadim
12 lat temu

biorę poważnie pod uwagę

Wojtek
Wojtek
12 lat temu

bardzo przyjemna wiadomość !

Polecamy