Wpisz i kliknij enter

Słuchamy nowego Tortoise

Już 29 czerwca w polskich sklepach pojawi się nowa płyta Tortoise, o której informowaliśmy jakiś czas temu. Dziś posłuchacie u nas pierwszych fragmentów! – Album nosi tytuł „Beacons of Ancestorship” i zwala z nóg! – piszą przedstawiciele Isound, polskiego dystrybutora płyty.

Całość mocno i odważnie osadzona została w stylistyce współczesnego prog-rocka. – Zapiera dech w piersiach swoją przebojowością, kunsztem aranżacyjnym, świeżością brzmienia, samoświadomością – piszą dystrybutorzy.

Teledysk do „Prepare Your Coffin” możecie podejrzeć poniżej:Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
grzechotka
grzechotka
13 lat temu

ani w lewo, ani w prawo, czyli tak-sę

Abok
Abok
13 lat temu

Z sieci również można pobrać za darmo pierwszy utwór z płytki, czyli „High Class Slim Came Floatin In” – jest naprawdę rewelacyjny!

Adaś
Adaś
13 lat temu

tak, w kółko marudzenie, że to nie TNT,
ja z kolei nie daję rady wczesnego TRTS ogarnąć dziś, Standards owszem,

Beacons to solidna pozycja w ich dyskografii, bez rewolucji, ale na wysokim poziomie, do jakiego tempfolder czy pivot póki co nie dorasta

ukiyo
ukiyo
13 lat temu

Szczerze, jak poslucham TNT czy Standards, to panowie nie maja pomyslu na tzw. co dalej i ciekawiej teraz to brzmi Tempfolder czy Pivot, zmagam sie z ta plyta od tygodnia i jakos, nie porywa, nie powala. Moim zdaniem przecietny album formacji Tortoise.

serdeczny
serdeczny
13 lat temu

ta płyta naprawdę zwala z nóg!!!! MUS

varelse
varelse
13 lat temu

„prepare your coffin” jest na laście do darmowego zassania. oceniać na razie nie będę, bo za mało znam wcześniejsze dokonania Tortoise

dilmun
dilmun
13 lat temu

heh, dystrybutorzy zawsze będą pisali, że nowa płyta zespołu XY jest świetna. w końcu trudno, żeby napisali: „dystrybuujuemy nową płytę XY. jest badziewna, ale ją kupcie” :-)))

Polecamy