Wpisz i kliknij enter

Tortoise jesienią w Poznaniu!

Jak donosi poznańska część dzisiejszej Gazety Wyborczej, prekursorzy i legenda post rocka wystąpią w Poznaniu 7 grudnia br. Poznaniacy mają szczęście do grupy, będzie to bowiem już trzeci występ Tortoise w tym mieście. Tym razem zobaczyć kultową formację będzie można w Słodowni Starego Browaru.

O ile kilka lat temu można było pisać o pewnej brzmieniowej stagnacji (recenzja krążka Its All Around You; przy czym oczekiwania wobec ikon zawsze będą dość wyśrubowane, to naturalna kolej rzeczy), tym razem krytycy są zgodni co do świetnej formy zespołu. W czerwcu ukazał się szósty studyjny album pt. „Beacons of Ancestorship”, zaś o jednym z utworów pisano, że „ma wigor bezgrzesznego kapłana skocznym, tanecznym krokiem podążającego niebiańskimi schodami na spotkanie ze świętym Piotrem” (New Musical Express).

Szczegóły dotyczące koncertu nie są jeszcze znane. Jeśli jednak organizatorem będzie Art Stations Foundation, to sądząc po poprzednich ciekawych wydarzeniach mających miejsce w Słodowni, raczej nie powinniśmy dostać po kieszeni.
strona Tortoise

Poniżej występ grupy z 2004 rokuJest nas 14 000 na Facebooku:


Polecamy:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
laudia
laudia
11 lat temu

Jeśli kalendarzowa zima zaczyna się 22 grudnia, to wcześniej mamy (chyba) jesień 🙂

microust
microust
11 lat temu

Ugh. Ladnych kilka lat temu (niebieski album) było by pięknie. Ostatnie pozycje zawodzą. Ale może w ramach legendy się wybiorę…

Tylko od kiedy grudzień jest jesienią 😉

Einar
Einar
11 lat temu

Tortoise to jeden z bardziej przereklamowanych bandów. Instrumentalnie słabo. Kompozycje średnie i w sumie niezbyt ciekawe. Jako tło ok ale po głębszym wsłuchaniu troche pustawo….

Polecamy