Wpisz i kliknij enter

Pokaż swoje dźwięki

Otrzymaliśmy informację od kolektywu 3Loop Rec., którego celem jest promocja mniej znanych elektronicznych twórców. Pierwsza impreza organizowana przez 3Loop odbędzie się 21 października w Poznaniu. – Przy dzisiejszym dostępie do software praktycznie każdy może „stworzyć” utwór na komputerze – piszą przedstawiciele 3Loops Records. – Tym sposobem powstają produkcje, niektóre o jakości pozostawiającej wiele do życzenia. Ale wśród tysięcy utworów znajdują się perły. Większość producentów nie mających za sobą potężnych wytwórni muzycznych nie ma nawet możliwości pokazać, co tworzy.

Pokaż się na scenie

3Loop Rec. organizuje występy muzyków działających w ramach labelu. W chwili obecnej organizowany jest cykl występów pod nazwą „3LOOP Rec. Night” w poznańskim klubie Pod Minogą, w środy, zaczynając od 21 października. Podczas pierwszej nocy z 3Loop na scenie pojawią się SCV (drum&bass) oraz QLHEAD (experimental & techno). Początek o godzinie 20.00

3Loop Records zachęca wszystkich młodych producentów do współpracy. Więcej informacji znajdziecie na stronie 3loop.wordpress.com.Jest nas 13 000 na Facebooku:


Polecamy

3 pytania – Miroff

Pytamy co słychać u wschodzącej gwiazdy nowoczesnej produkcji hiphopowej.